www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Veidrodinio efekto stiklai

NAUJIENA! VEIDRODINIO EFEKTO STIKLAI Jūsų vonios kambariui 

Nedidelis vonios kambarys? Jo erdvę išplėsti padės veidrodinė dušo kabina ar vonios sienelė! Ji sukurs išskirtinį interjerą Jūsų vonios kambaryje – atspindės priešais ją esančią įdomiai dekoruotą sieną, estetiškai išdėstytus vonios baldus ar aksesuarus. Tinkamai išdėsčius šviestuvus, veidrodžiai pripildys erdvę šviesa, sukurs unikalų žėrėjimo efektą. O prieš veidrodinę dušo kabiną ar pertvarą pakabinę kitą veidrodį, galėsite mėgautis begalinės erdvės efektu! .

Tokios dušo kabinos valymas netaps iššūkiu, jei naudosite originalią, dizainerio sukurtą vonios šluotelę.

Veidrodinio efekto stiklai gaminami iš saugaus, grūdinto  6 ir 8 mm stiklo. Galime pagaminti arba vieną pasirinktą gaminio sienelę, arba kelias stabilias sieneles. Veidrodinio efekto stiklas yra mažiau pralaidus šviesai. Todėl, jei norite pilnai veidrodinės dušo kabinos, rekomenduojame joje įrengti papildomą apšvietimą. Iš dušo kabinos vidaus Jūs matysite visą vonios kambarį, o iš išorės vidaus nesimatys.

Veidrodinė dušo sienelė yra labai funkcionali, juk retai vonios kambaryje yra laisva siena dideliam veidrodžiui pakabinti. Mūsų klientai jau įvertino ir pamėgo šį naują galimybę!

Jei pasirinktam gaminiui norite veidrodinio efekto stiklo, prie išsirinktų matmenų gaminio kainos pridėkite žemiau nurodytas kainas:

100... 499 x 1500... 2100 mm - 139 €,

500... 1000 x 1500 ... 2100 mm - 169 €,

1001... 1200 x 1500... 2100 mm - 219 €.

Keičiant gaminio aukštį, taikomas 15% antkainis.

Populiariausi gaminiai

Dušo kabina MILDA SOFT I 120x80x200 I 1249 € skaidrus stiklas + 1 stabili sienelė veidrodžio efekto stiklu.

Dušo kabina KRISTINA I 90x90x200 I 599 € skaidrus stiklas + 1 stabili sienelė veidrodžio efekto stiklu.

Dušo sienelė Ema I 90x200 I 319 € + stabili sienelė veidrodžio efekto stiklu.   

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.