Dušo kabinų dizaino sprendimai

Kaip vonios kambariui suteikti dar daugiau išskirtinumo

Kiekvienuose namuose, net kiekviename kambaryje yra šis tas originalaus ir savito, kiekvienas siekiame sukurti išskirtinį namų interjerą, kuris atspindėtų mūsų skonį, požiūrį į pasaulį ar net  pomėgius. Kad pasiektume šį tikslą, priimame netikėčiausius sprendimus, pasirenkame netikėtus spalvų ar medžiagų derinius, kuriame įspūdingą kontrastą ar abejingų nepaliekančią dermę. Patalpas dekoruojame įvairiais elementais, kad jos būtų išskirtinės. Tad kodėl kitaip turėtų būti kalbant apie vonios kambarį? „Brasta Glass“ gali pasiūlyti galimybę išskirtiniu paversti ir vonios kambarį ir tai visiškai nesudėtinga, viskas ko reikia – išsirinkti sau tinkamus būdus ir priemones tą padaryti. Ir tai nėra vien tik tinkamas dydis ir forma.

Norėdami suteikti savo vonios kambariui daugiau individualumo, jūs galite:

 • Bet kurios dušo kabinos ar sienelės profilius nudažyti pasirinkta spalva iš RAL Classic spalvyno ir taip suteikti ypatingo žavesio ir suderinamumo jūsų vonios kambariui.
 • Pasirinkti dušo kabiną ar sienelę rėminančias ar stiklą stačiakampiais suskaidančias juodos spalvos linijas - mūsų Industrinio stiliaus kolekciją, paverčiančią dušo sprendimą išskirtiniu vonios kambario akcentu.
 • Savo vonios kambarį paversti karališkais apartamentais pasirinkus aukso spalvos furnitūrą dušo kabinos ar sienelės dekorui. Taikant tokį interjero sprendimą, jūsų vonios kambarys spindės prabanga.
 • Vargu, ar kuris vonios kambarys įsivaizduojamas be veidrodžio. Įstatykite veidrodį į rėmą, spalva ir stiliumi atkartojantį dušo kabinos ar sienelės furnitūrą. Eksperimentuokite drąsiai ir atverkite erdvę naujiems sumanymams! 
 • Šiuolaikišką, drąsų, aiškių linijų interjerą jūsų vonios erdvėje jums padės sukurti rievėtas stiklas. Šis raštuotas stiklas, atgimęs iš XIX a. tapo viena pagrindinių pastarųjų metų mados tendencijų.
 • Turite nedidelį vonios kambarį? Jo erdvę padės išplėsti veidrodinė dušo kabina ar sienelė- ji atspindės ne tik priešais ją esančią įdomiai dekoruotą sieną, bet ir estetiškai išdėstytus vonios kambario baldus ar aksesuarus.
 • Naudokite mūsų sukurtus ar jūsų pasirinktus ornamentus dušo kabinų ar sienelių stiklų dekorui. Leiskite sau fantazuoti, derinkite raštą prie vonios kambario plytelių ar kitų interjero detalių.
 • Suderinti intymumą su skaidrumu padės pasirinkus SECRET stiklą. Tai 70 (SECRET 70) arba 100 cm (SECRET 100) matinė juosta skaidriame stikle išcentruota per visą dušo kabinos ar sienelės aukštį.
 • Bet kuriai dušo kabinai ar sienelei galite pasirinkti stiklą iš mūsų stiklų paletės – be skaidraus, matinio, tamsinto pilkai, žalsvai, melsvai ar rusvai, siūlome raštuotą, šinšila ar secret stiklus.
 • Jei standartiškai gaminyje esanti rankenėlė netinka, ieškokite individualumo pasirinkdami kitą iš mūsų siūlomo rankenėlių asortimento.
 • Sukurkite savo vonios kambaryje kuo jaukesnę ir šiltesnę atmosferą – naudokite rudus atspalvius ir mūsų žalvario spalvos furnitūrą, kuri puikiai derės tiek su natūralios medienos baldais ar grindimis, tiek su kitomis jos spalvos interjero detalėmis. Bronzos spalva derinyje su pasteliniais atspalviais, padės sukurti pusiausvyros pojūtį ir unikalų, šiltą interjerą.
Filtruoti
Lentynėlė dušo sienelei Lentynėlė dušo sienelei

Lentynėlė dušo sienelei - elegancijos ir praktiškumo derinys jūsų vonios kambariui

119,00€
Plačiau
Vonios veidrodžiai Vonios veidrodžiai

Veidrodis, derantis prie dušo kabinos ar sienelės

39,00€
Plačiau
Rankšluosčių kabliukai Rankšluosčių kabliukai

Rankšluosčių kabliukai, derantys prie dušo kabinos ar sienelės

13,99€
Plačiau
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.