Matavimo paslaugos

UAB „Brasta Glass“ teikia profesionalias konsultacijas planuojant dušo sprendimų įrengimą. Atvykę mūsų konsultantai padės pasirinkti labiausiai jūsų poreikius bei lūkesčius atitinkantį dušo sprendimą ir atliks tikslius gaminio matavimus. 

Norime atkreipti dėmesį, kad UAB „Brasta Glass“ prisiima atsakomybę už konsultavimo ir matavimo lape pateiktus gaminio matmenis. Pagal konsultavimo ir matavimo lape pateiktus duomenis, gaminį galite užsisakyti pas Jums priimtiniausią mūsų prekybos partnerį.

Matavimo paslaugos atliekamos visoje Lietuvos teritorijoje.

  • Matavimo paslaugos kaina miestuose ir jų rajonuose nutolusiuose ne daugiau kaip 130 km nuo „Brasta Glass“ būstinės Kaune - 35 €.
  • Matavimo paslaugos kaina miestuose ir jų rajonuose nutolusiuose daugiau nei 130 km nuo „Brasta Glass“ būstinės Kaune – 45 €.
  • Matavimo paslaugos kaina Kuršių Nerijoje - 65 € (su PVM).

Paslaugą galite užsisakyti užpildant užklausą, pas mūsų prekybos partnerius, tiesiogiai telefonu +370 670 00511 arba el. paštu, nurodant savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, tikslų objekto adresą, gaminių kiekį ir tipą (dušo kabina, sienelė ar kitas gaminys).
Jei turite klausimų, norite, kad pas jus atvyktų konsultantas ir įvertintų situaciją bei pateiktų pasiūlymą, skambinkite mūsų klientų aptarnavimo skyriui. Konsultacija telefonu ar elektroniniu paštu bet kurioje patalpos įrengimo stadijoje yra nemokama. 

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.