Veidrodžio efekto dušo kabinų stiklai

Veidrodžio efekto stiklai jūsų vonios kambariui

  • Nedidelis vonios kambarys? Jo erdvę išplėsti padės veidrodinė dušo kabina ar vonios sienelė! Ji sukurs išskirtinį interjerą Jūsų vonios kambaryje – atspindės priešais ją esančią įdomiai dekoruotą sieną, estetiškai išdėstytus vonios baldus ar aksesuarus.
  • Tinkamai išdėsčius šviestuvus, veidrodžiai pripildys erdvę šviesa, sukurs unikalų žėrėjimo efektą. O prieš veidrodinę dušo kabiną ar pertvarą pakabinę kitą veidrodį, galėsite mėgautis begalinės erdvės efektu!
  • Tokios dušo kabinos valymas netaps iššūkiu, jei naudosite originalų, dizainerio sukurtą stiklo valytuvą.
  • Veidrodinio efekto stiklas yra mažiau pralaidus šviesai.
  • Veidrodinė dušo sienelė yra labai funkcionali, juk retai vonios kambaryje yra laisva siena dideliam veidrodžiui pakabinti. Mūsų klientai jau įvertino ir pamėgo šią naują galimybę!

Veidrodinio efekto stiklai gaminami iš saugaus, grūdinto 6 ir 8 mm stiklo. Galime pagaminti arba vieną pasirinktą gaminio sienelę, arba kelias stabilias sieneles.

 

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.