Nestandartinės dušo kabinos ir sienelės

Būsto sprendimai nuolat tobulėja. Kasdien darosi vis įvairesni ir išmanesni, vis daugiau įvairovės įnešdami ir į namų interjerą. Vonios kambarys taip pat nėra išimtis. Siekiame skatinti individualų stilių ir nevaržyti kūrybiškumo, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti nestandartinių gaminių seriją. BRASTA GLASS siūlomi nestandartiniai produktai gali būti montuojami net pačiuose moderniausiuose vonios kambariuose. Per ilgus metus sukaupta patirtis leidžia užtikrinti nestandartinių dušo kabinų funkcionalumą bei patvarumą, kuris neatsilieka nuo standartinių mūsų gaminių.

Nestandartinių dušo kabinų ir sienelių serija – didžiausias mūsų pasididžiavimas ir išskirtinumas.

Beveik visi BRASTA GLASS dušo kabinų ir sienelių modeliai gali būti gaminami prisitaikant prie jūsų poreikių ir norų. Mūsų ilgametė patirtis leidžia ne tik įvertinti projektuojamos kabinos stabilumą, praktiškumą, bet ir estetiką. Per daugiau nei 25 veiklos metus esame realizavę daugybę ypač sudėtingų sprendimų, todėl galime jums pasiūlyti individualius sprendimus palėpėse, nišose, nestandartinio išplanavimo patalpose.

  • Jei Jums reikia gaminio, kurio nestandartinis yra tik plotis ar aukštis ir pageidaujami matmenys yra mūsų nurodytose ribose, jo kainą rasite lentelėje. Keičiant aukštį iki maksimalios nurodytos ribos - taikomas 15% antkainis. Pavyzdžiui, išsirinkote dušo kabiną KARINA. Jums reikia nestandartinių matmenų 1100 x 1100 mm ir 2150 mm aukščio, skaidraus stiklo dušo kabinos. Šie matmenys patenka į nurodytą intervalą. Tokio gaminio kaina bus 1009 € + 15% antkainis už didesnį aukštį.
  • Jei Jūsų atveju reikės panaudoti kitokius nei standartiniam modeliui numatytus tvirtinimo elementus ar atsiras papildomų furnitūros detalių, gaminio kaina, lyginant su standartiniu tokiu pačiu modeliu,  padidės 50 €. Pavyzdžiui, dušo kabinos KRISTINA stabilią sienelę reikia tvirtinti per 900 kampukus, o ne per U formos profilį.
  • Kai sienelės stiklas turi papildomas išėmas, ertmes, pjūvius, nestandartinius kampus, užapvalinimus ar pan., prie gaminio kainos reikia pridėti 50 € už 1 nestandartinį stiklą.

Visais atvejais kai jums reikia sudėtingesnio sprendimo nišose, itin erdvios kabinos su papildomomis sienelėmis, arba, atvirkščiai, rasti sprendimus itin mažame vonios kambaryje, prireiks individualaus nestandartinio projekto. "Brasta Glass" konsultatai padės rasti geriausią sprendimą - suprojektuosime ir pagaminsime gaminį, pritaikytą konkrečiai jūsų poreikiams.

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.