Privatumo politika

Ši privatumo politika padės suprasti, kaip UAB „Brasta Glass“ naudoja ir saugo duomenis, kuriuos pateikiate, kai lankotės ir naudojatės www.brastaglass.com.

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šią politiką. Apie tokius pakeitimus nedelsdami Jus informuosime. Jei norite būti tikri, kad žinote apie naujausius pakeitimus, rekomenduojame dažnai lankytis šiame puslapyje.

Kokius naudotojo duomenis renkame?

Kai lankotės interneto svetainėje, galime rinkti šiuos duomenis:

  • Jūsų IP adresą;
  • Jūsų kontaktinę informaciją ir el. pašto adresą;
  • kitą informaciją, pvz., apie interesus ir pageidavimus;
  • duomenų profilį apie Jūsų elgesį mūsų interneto svetainėje.

Kodėl renkame Jūsų duomenis?

Jūsų duomenis renkame dėl šių priežasčių:

  • siekdami geriau suprasti Jūsų poreikius;
  • siekdami pagerinti savo paslaugas ir produktus;
  • siekdami Jums siųsti reklaminius el. laiškus, kuriuose pateikiame informaciją, kuri, mūsų nuomone, bus Jums įdomi;
  • siekdami su Jumis susisiekti dėl dalyvavimo apklausose ir kituose rinkos tyrimuose;
  • siekdami pritaikyti savo interneto svetainę pagal Jūsų elgesį internete ir asmeninius pageidavimus.

Duomenų apsauga ir saugumas

UAB „Brasta Glass“ yra įsipareigojusi apsaugoti Jūsų duomenis ir išlaikyti jų konfidencialumą. Siekdama išvengti duomenų vagystės, neteisėtos prieigos ir atskleidimo, UAB „Brasta Glass“ ėmėsi visų įmanomų priemonių ir įdiegė naujausias technologijas bei programinę įrangą, padedančią apsaugoti visą internetu renkamą informaciją.

Mūsų slapukų politika

Kai duodate sutikimą mūsų interneto svetainei naudoti slapukus, taip pat sutinkate dėl duomenų, kuriuos interneto svetainė renka apie Jūsų elgesį internete, naudojimo (žiniatinklio srauto, tinklalapių, kuriuose praleidžiate daugiausiai laiko, ir svetainių, kuriose lankotės, analizei).

Duomenys, kuriuos renkame naudodami slapukus, naudojami siekiant pritaikyti mūsų interneto svetainę pagal Jūsų poreikius. Po to, kai duomenys panaudojami statistinei analizei atlikti, jie yra visiškai pašalinami iš mūsų sistemų.

Atkreipiame dėmesį, kad slapukai jokiu būdu nesuteikia mums galimybės valdyti Jūsų kompiuterį. Jie griežtai naudojami stebėti puslapius, kurie, Jūsų nuomone, yra naudingi, o kurie ne. Tokių veiksmų tikslas – suteikti Jums geresnę patirtį.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?

Jei pageidaujate apriboti arba blokuoti slapukus mūsų interneto svetainėse arba kitose lankomose interneto svetainėse, tai galite padaryti naudodami naršyklės nustatymus. Naršyklės funkcija „Pagalba“ turėtų nurodyti, kaip tai padaryti.

Asmens duomenų rinkimo ribojimas

Tam tikru metu galbūt norėsite apriboti savo asmens duomenų naudojimą ir rinkimą. Tai galite padaryti atlikdami toliau nurodytus veiksmus.

Kai pildote formas interneto svetainėje, būtinai patikrinkite, ar yra langelis, kurį galite palikti nepažymėtą, jei nenorite atskleisti savo asmeninės informacijos.

Jei jau sutikote pasidalinti savo informacija su mumis, nedvejokite ir susisiekite su mumis el. paštu, ir mes mielai pakeisime Jūsų nustatymus.

UAB „Brasta Glass“ neišnuomos, neparduos ir neplatins Jūsų asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims, nebent turėsime Jūsų sutikimą arba privalėsime tai padaryti pagal įstatymų reikalavimus. Jei sutiksite su šia privatumo politika, Jūsų asmeninė informacija bus naudojama tada, kai norėsime Jums atsiųsti reklaminę medžiagą.

Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.