Dušo kabinų kolekcija „Industrinis stilius“

Šios kolekcijos inspiracija -  vertinimas to, kas tikra, tai tobulo funkcionalumo siekis.

Su šia kolekcija triumfuoja mechanikos ir inžinerijos sprendimai. Sugrįžtama į XIX a. pramonės revoliucijos ištakas, kai gaminant daiktus visų pirma buvo siekiama tobulo funkcionalumo, plačiai pradėtas naudoti metalas bei laiko patikrinta medžiaga – stiklas. Išaukštinama daiktų kokybė: gaminiams kruopščiai parenkamos kokybiškos medžiagos, apgalvojami geriausi sprendimai, siekiama paprastumo ir ilgaamžiškumo.

„Brasta Glass“ su pasididžiavimu pristato vieną savo šedevrų vonios kambariui – industrinio stiliaus dušo kabinų kolekciją. Įgyvendinti produkto vizijai pasitelkėme kolekcijos „Akrobatė“ sistemą.

Kolekcijos privalumai:

  • Tai preciziškai apgalvoti gaminiai su galimybe verti dureles tiek į vidų, tiek į išorę, reguliuoti uždaromų durų kampą. Atidaromos durys pakyla, o uždarytos – priglunda prie vonios kambario grindų.
  • Tai preciziškai apgalvoti gaminiai su galimybe reguliuoti uždaromų durų kampą. Atidaromos durys pakyla, o uždarytos – priglunda prie vonios kambario grindų. Daugumos gaminių dureles galima verti tiek į vidų, tiek į išorę,
  • Metalo konstrukcija leidžia lengvai ir patikimai pritaikyti dušo kabiną bei sienelę prie sienų bei grindų nelygumų.
  • Vidinė sienelių pusė yra padengta „Greitų lašų“ danga, kuri mažina apnašų kiekį ant stiklo, todėl jo priežiūra yra paprastesnė.
  • Dušo kabinos stiklą rėminančios juodos spalvos linijos – išskirtinis akcentas, atspindintis madingą vonios kambario dekoro tendenciją. Jos juosia stiklą perimetru arba suskaido jį stačiakampiais.
  • Metalo konstrukcijos yra idealiai lygios ir padengtos juoda (ar kita pageidaujama) spalva, apsaugančia nuo aplinkos poveikio.
  • Magnetinių sandariklių spalva idealiai priderinta prie kitų kabinos dizaino elementų. 
  • Stiklų kraštai dekoruojami juoda spalva šilkografijos metodu, kuris yra laiko patikrintas ir itin patikimas – dažai dengiami prieš grūdinant stiklą, tad grūdinimo metu jie įsigeria ir laikui bėgant nenusitrina. Juodų dažų juostelių storis – 16 milimetrų.

Kolekcija sudaryta iš dviejų įvaizdžių - NERO FRAME ir NERO CUBE.

NERO FRAME gaminiuose šilkografijos būdu ant stiklo uždėta juostelė aprėmina dureles visu perimetru. Tai sukuria geometriškai išbaigtą, išraiškingą stilių.

NERO CUBE gaminiuose juodai įrėminti stambūs stačiakampiai, kurie gali būti išdėstyti tiek simetriškai, tiek nesimetriškai, sukuria akį traukiančią dušo erdvę, tinkančią tiek moderniam, tiek tradiciniam vonios kambariui. Juodas tinklinis stiklo raštas yra lygus su stiklo paviršiumi, todėl neapsunkins dušo kabinos ar sienelės priežiūros bei valymo. 

 

Greiti lašai
Stiklų paletė

NERO CUBE gaminiai standartiškai gaminami 2000 mm aukščio. Vientisas stiklas maksimaliai gali būti 1072 mm pločio (4 pilni langeliai).

Rekomenduojame NERO CUBE stilių taikyti gaminiams su skaidriu stiklu. 

NERO CUBE stilių taikome gaminiams iš AKROBATĖS kolekcijos.

Juostelės plotis - 16 mm.

Jei gaminys projektuojamas ne iš pilnų langelių, arčiausiai vyrių esanti juosta daroma siauresnė, priklausomai nuo gaminio matmenų.

Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.