Berėmė slankioji sistema SOFT

Slankioji sistema „Soft“, kurios berėmė konstrukcija papuoš Jūsų vonios kambarį, o praktiškas ir labai patikimas „Soft-close“ mechanizmas džiugins kiekvieną kartą ja naudojantis.

„Soft“ sistema standartiškai gaminama iš chromuotos furnitūros. Galime profilį dažyti ir kita Jūsų pasirinkta spalva. Tai gaminiui ir vonios kambariui suteiks išskirtinumo.

Visi šios kolekcijos gaminiai standartiškai yra iš 8 mm stiklo, o standartinis jų aukštis – 2 metrai. Jums pageidaujant, priimame ir nestandartinius individualius užsakymus – galime pagaminti dušo kabiną pagal jūsų pateiktus išmatavimus.

Sistemos privalumai:

  • „Soft“ sistemoje naudojami aukščiausios kokybės profiliai ir preciziškai tikslūs bėgeliai, užtikrinantys gaminių ilgaamžiškumą.
  • Ši berėmė „Soft“ slankioji sistema turi „Soft-close“ (savaiminio) durų užsidarymo funkciją. Ji užtikrina švelnų ir tylų durų varstymą bei saugumą.
  • Lengva ir patogi gaminio priežiūra. Visi tvirtinimo elementai uždengti taip, kad ant mechanizmų nepatektų vanduo bei kiti nešvarumai.
Greiti lašai
Stiklų paletė
Dušo sienelė GABIJA PLIUS SOFT Dušo sienelė GABIJA PLIUS SOFT

Dušo sienelė su dvejomis slankiosiomis durelėmis labai plačioms nišoms.

1 699,00€
Plačiau
Dušo kabina MILDA SOFT Dušo kabina MILDA SOFT

Keturkampė dušo kabina su slankiosiomis durimis erdviems vonios kambariams.

1 499,00€
Plačiau
Dušo sienelė GABIJA SOFT Dušo sienelė GABIJA SOFT

Itin švelniai varstoma dušo sienelė su slankiosiomis durelėmis plačioms nišoms.

1 329,00€
Plačiau
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.