Klasikinė dušo kabinų kolekcija ERDVĖ

Kolekcija „Erdvė“ – tai stiklo ir aliuminio profilių derinys, kuriame dominuoja stiklo konstrukcijos. Berėmės dušo durelės ir nevisiškai įrėmintos sienelės suteikia šios kolekcijos gaminiams šviesumo ir lengvumo.

Kolekciją sudaro keturi modeliai ir jų nestandartiniai sprendimai, t.y. pagal kliento pageidaujamus matmenis pagamintas šios kolekcijos modelis. Kiekvienas jų sukurtas bendraujant su interjero dizaineriais bei atsižvelgiant į žmonių patarimus, todėl gaminiai ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs.

Stačiakampė dušo kabina „Laima“ skirta erdviems vonios kambariams. Juokaujama, kad joje galima net dviese šokti. „Rasa“ turi dvejas dureles, todėl įėjimas į šią dušo kabiną platesnis ir laisvesnis. Penkiakampė dušo kabina „Vaiva“ tausoja kabinos ir viso vonios kambario erdvę. Dušo sienelė nišoms "Svaja" atskirs dušo erdvę nuo likusios vonios kambario dalies ir pagyvins interjerą.

Šios kolekcijos dušo kabinų stiklai gali būti skaidrūs, tamsinti pilka, ruda spalva, raštuoti, žalsvi, melsvi. Profiliai yra pilkos spalvos.

 

Kolekcijos privalumai:

  • Dušo kabinų konstrukcija tvirta, nes joms gaminti naudojamos patikimos jungtys, saugus grūdintas 6 mm storio stiklas bei aukštos kokybės guolių mechanizmai. Slankiosios durelės juda aštuoniais rutuliniais guoliais, pagamintais iš nerūdijančio plieno. 
  • Kabinose – specialus pagrindas. Dušo kabinų sandarumą užtikrina specialiai sukurtas dušo kabinų ir sienelių pagrindas, idealiai susiliejantis su vonios kambario grindimis. Dėl optimalaus kabinų aukščio jas galima montuoti ir ant padėklo, ir tiesiai ant vonios kambario grindų. Tai ne tik praktiška, bet ir patogu.
  • Aštuoni aukštos kokybės guoliai ir specialios konstrukcijos aliuminio profilis užtikrina lengvą ir tolygų slankiųjų dalelių judėjimą, todėl jas paprasta prižiūrėti. Norint idealiai išvalyti kabiną, slankiąsias dureles galima nesunkiai išimti.

 

Greiti lašai
Ornamentika
Secret stiklai
Stiklų paletė
Dušo sienelė SVAJA Dušo sienelė SVAJA

Dušo sienelė su slankiosiomis durelėmis plačioms nišoms.

549,00€
Plačiau
Dušo sienelė SVAJA PLIUS Dušo sienelė SVAJA PLIUS

Dušo sienelė su dvejomis slankiosiomis durelėmis labai plačioms nišoms.

619,00€
Plačiau
Vonios sienelė SVAJA 2 Vonios sienelė SVAJA 2

Vonios sienelė su slankiosiomis durelėmis. 

409,00€
Plačiau
Dušo kabina VAIVA Dušo kabina VAIVA

Penkiakampė rėminė dušo kabina mažoms, apribotoms erdvėms.

779,00€
Plačiau
Vonios sienelė SVAJA 2 PLIUS Vonios sienelė SVAJA 2 PLIUS

Vonios sienelė su dvejomis slankiosiomis durelėmis.

449,00€
Plačiau
Dušo kabina RASA Dušo kabina RASA

Keturkampė dušo kabina su slankiosiomis durimis nedidelėms erdvėms.

749,00€
Plačiau
Dušo kabina LAIMA Dušo kabina LAIMA

Dušo kabina su slankiosiomis priekinėmis durimis erdviems vonios kambariams.

689,00€
Plačiau
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.