D.U.K.

Nuo ko pradėti gaminio užsakymą?

I etapas:

  • Erdvių planavimas;
  • Gaminio matmenų pasirinkimas;
  • Montavimas ant plytelių ar padėklo. Padėklo pasirinkimas: „Brasta Glass“ ar kito gamintojo (jei kito gamintojo - būtina pasitikslinti ar tiks „Brasta Glass“ standartinė kabina);

II etapas:

  • Erdvės paruošimas: plytelių klijavimas, nuolydžio formavimas;
  • Matavimas;
  • Gaminio užsakymas;
  • Sumontavimas.
Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo kabiną?

Dušo kabinos matmenys yra pateikti kartu su slenkstuku, kuris dedasi aplink dušo kabiną arba priešais dušo duris. Slenkstukas yra 19 mm pločio. Atėmus slenkstuką gauname stiklo išorės matmenis. Tikslūs stiklo išorės matmenys yra pateikti prie kiekvieno gaminio lentelėje mūsų tinklapyje ar kataloge. Jie žymimi A ir B raidėmis. A kraštinėje visada žymimos durys. Darant nuolydį, iš stiklo išorės, reikėtų atimti stiklo storį ir nuo ten pradėti daryti nuolydį. Dažniausiai stiklas yra 6 mm, bet esant ne standartinei dušo kabinai gali būti naudojami ir 8 mm stiklai.

Ar mūsų standartiniai gaminiai tinka ant standartinių dušo padėklų?

Standartiniai gaminiai 80x80, 90x90, 100x100 yra tinkami montuoti ant atitinkamo matmens visų gamintojų dušo padėklų. Užsakant penkiakampes kabinas būtina pažymėti, kad gaminys reikalingas ant padėklo. Taip pat svarbu, kad montuojant padėklas būtų glaudžiamas prie plytelių.

Kaip sužinoti gaminio kainą?

Kainas galite rasti mūsų kataloge arba mūsų tinklapyje. Prie kiekvieno gaminio yra pateikta lentelė su kainomis. Standartiniai matmenys: 80x80, 90x90, 100x100. Nestandartinių matmenų kainas reikėtų žiūrėti „Nestandartiniai pasirinkti matmenys“ (85x85, 95x95, 100x90 ir pan.). Keičiant aukštį, taikomas 15 % antkainis.

Ar galima užsakyti nestandartinį gaminį, jei yra didesnės ribos nei nurodyta?

Daugelį gaminių galime pagaminti daug didesnius nei nurodytos ribos., pvz.: KARINA, SIMA ir kt. Dėl dominančio gaminio pagal individualius matmenis kreipkitės el. paštu info@brastaglass.com arba telefonu  +370 670 00511.

 

Kada atliekami matavimai?

Visada rekomenduojame, kad atvyktų matuotojas į vietą ir įvertintų jūsų dušo erdvės vietą, parinktų tinkamiausią variantą, tiksliai pamatuotų ir padarytų brėžinį bei paskaičiuotų kainą. Konsultavimas/matavimas atliekamas po pilno dušo erdvės paruošimo, plytelių klijavimo ir kitų darbų, galinčių įtakoti tikslų pamatavimą. 

Kaip užsiregistruoti matavimams?

Jei jums reikalingas konsultavimas – matavimas vietoje, užpildykite formą.

Kokie gamybos ir montavimo terminai?

Kai kuriuos standartinius modelius palaikome sandėlyje, pristatome per 3 d.d. Kitus gaminius pagaminame per 15-20 d.d. nuo užsakymo patvirtinimo. Montavimo paslauga yra užsakoma iš karto užsakant gaminį, tačiau tiksli montavimo data yra derinama, kai gaminys jau pilnai pagamintas. Nuo užsakymo patvirtinimo iki gaminio sumontavimo užtrunkame nuo 5 iki 6 savaičių.

Kiek kainuoja montavimas ar pristatymas?

Standartinės dušo kabinos montavimas – 185 EUR.

BOKSO tipo ir PRISMA 5/6 dušo kabinos montavimas (kaina nurodyta be padėklo montavimo) – 210 EUR.

Sienelės su durimis į nišą montavimas – 170 EUR.

Dušo sienelių DORA, EMA, DIJA, KAJA montavimo kaina – 140 EUR, vonios sienelių montavimas - 110 EUR. 

Papildomos dušo sienelės montavimas (jei kabina yra trijų ar keturių sienelių) – 40 EUR.

Dušo padėklo montavimas – 70 EUR. Medžiagos dušo padėklo pajungimui – 25 EUR. Padėklą pajungiame į tvarkingai paruoštą vietą. 

Dušo sprendimo permontavimas - 230 EUR. Permontavimo metu panaudotos detalės apmokestinamos atskirai.

Senos dušo kabinos ar sienelės išvežimas utilizavimui - 40 EUR (jei atliekame permontavimo darbus objekte).

Remontas/atvykimas detalių pakeitimui - 110 EUR.

Gaminio užnešimas į pirmą aukštą arba su lifto pagalba – 15 Eur su PVM.  Už kiekvieną papildomą aukštą + 5 Eur su PVM. Kaina galioja vienam gaminiui. Projektams užnešimo paslaugos kaina derinama individualiai.

Montavimo įkainiai taikomi darbams, atliekamiems darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Dėl kito laiko derinamasi atskirai, taikomas 35 EUR antkainis.

Nestandartinių gaminių montavimo paslaugos kaina nurodoma matavimo metu, įvertinus gaminio sudėtingumą, sunkumą, užnešimo aukštį ir kitus lemiančius faktorius.

Montavimo Neringoje papildomas mokestis - 55 EUR.

MONTAVIMO PASLAUGOMS TAIKOMI ŠIE KOEFICIENTAI:

Miestai ir jų rajonai nutolę ne daugiau 130 km nuo UAB "Brasta Glass" būstinės Kaune  - 1.

Miestai ir jų rajonai nutolę daugiau 130 km nuo UAB "Brasta Glass" būstinės Kaune - 1,3.

Kai keli gaminiai montuojami tame pačiame objekte - 0,9.

Jei montavimas nereikalingas, pristatymas kainuoja - 35 Eur (be užnešimo paslaugos).

Kur įsigyti Brasta Glass gaminių detales?

Detales galima įsigyti tiesiogiai, adresu: Palemono g. 7B, Kaunas UAB "Brasta Glass" biure (atsiskaitymas galimas tik banko kortele). Taip pat, užsakymai priimami el-paštu: detales@brastaglass.com. Detalės parduodamos tik UAB „Brasta Glass“ gaminiams. Būtina pateikti užsakymo nr., užsakovą. Jei neprisimenate, pridėkite dušo kabinos nuotrauką. Detalių pristatymas kainuoja – 5 Eur.

Kur apžiūrėti ir įsigyti „Brasta Glass“ gaminius?

Ekspozicijose esančių gaminių sąrašą rasite čia

Kaip užsisakyti išparduotuvėje esančius gaminius?

Dėl išparduotuvėje esančių gaminių kreipkitės į vadybininkę: daiva.tilinskiene@brastaglass.com, +370 678 53619.

Visi Išparduotuvėje parduodami gaminiai atitinka tuos pačius kokybės standartus kaip ir likusi mūsų produkcija, yra nepriekaištingos būklės (arba pažymėta pastabose, jei kitaip), jiems taikomas 7 metų garantinis aptarnavimas (kuomet gaminį/gaminius montuoja UAB "Brasta Glass" montavimo specialistai).

Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.