Dušo kabinų ornamentika

„Ornamentai kuria šiuolaikinį ir išskirtinį interjerą".

Jie turi du komponentus – elementą ir sistemą. Elementai gali būti labai paprasti: kvadratai, taškeliai, žiedeliai ir t. t. Elementai jungiami į formas, o formos – į sistemas. Ritmas ir proporcijos yra formų jungimo rezultatas“, – teigia italų dizaineriai Klaudija ir Tomas Weilai.

Dušo kabinų ornamentika – tai išskirtinis vonios stilius. Dekoruota dušo kabina gali tapti originaliu vonios akcentu arba vieninga bendro interjero dalimi.

Berėmei dušo sienelei, dušo kabinoms ANA PLIUS ir SIMONA sukūrėme ornamentą MANDALA. Šiam raštui pradėjome taikyti patikimą rašto perkėlimo ant stiklo metodą - šilkografiją. Šilkografijoje piešinys ant stiklo perkeliamas naudojant šilko trafaretą ir užfiksuojamas ant jo grūdinant. Grūdinimo metu dažai ypač tvirtai sukimba su stiklu, todėl piešinys yra itin atsparus aplinkos poveikiui ir valymo metu esamai trinčiai. Kartu su Lietuvos dizaineriais esame sukūrę ir daugiau ornamentų. Jiems perkelti ant stiklo naudojame kokybišką, specialią ornamentikai skirtą lipnią plėvelę. Ji klijuojama iš kabinos išorinės pusės. Šiais ornamentais dekoruojame visus mūsų tiek standartinius, tiek nestandartinius gaminius.

Dušo kabina su ornamentika kainuoja 269 EUR brangiau, sienelė - 199 EUR. Dekoruojame tik berėmes dušo kabinas ir sieneles.

 

Staccato

Adagio

Andabte

Comodo

Eleganza

Forte

Giusto

Moderato

Presto

Prima-mera

Mandala

Retro

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.