Sprendimai verslui

BRASTA GLASS – atspindime jūsų lūkesčius!

Jau trečią dešimtmetį esame viena iš labiausiai patyrusių ir lyderiaujančių dušo ir pertvarų sprendimų tiekėjų regione. Mūsų asortimentas – sanitariniai dušų, persirengimo kambarių, tualetų bei stiklo pertvarų sprendimai jūsų įmonei, biurui ar namams. Galime užtikrinti lengvai pritaikomus standartinius ir nestandartinius sprendimus aukšto lygio projektuose.

Mes siūlome visapusišką aptarnavimą apimantį konsultavimą, matavimus objekte, projektavimą, gamybą, montavimą garantinį bei pogarantinį aptarnavimą visoje Lietuvos teritorijoje.

Kruopščiai atrinktos gamybai naudojamos medžiagos pasižymi tvirtumu, atsparumu drėgmei, mechaniniams pažeidimams ir lengvai prižiūrimos. Taip pat mes siūlome platų paviršių spalvų asortimentą, leidžiantį pritaikyti pertvaras pagal individualius poreikius. Dušų ir viešųjų tualetų pertvaroms naudojama anoduotų aliuminio profilių ir nerūdijančio plieno furnitūra.

Savo klientams siūlome rėmines ir berėmes pertvaras, kurios pasižymi puikiu estetiniu vaizdu, taip pat jos vizualiai didina patalpų erdvę neapkraudamos interjero papildomais elementais.

Mūsų dušų ar WC pertvaros dažniausiai montuojamos baseinuose, mokyklose, biuruose, sporto centruose ir prekybos centruose, gamybinėse patalpose ir kitose viešose vietose. Šiuolaikinis Jūsų lankytojas iš persirengimo kambarių ir sanitarinių patalpų tikisi ne tik funkcionalumo, bet ir išskirtinio dizaino.

Mus mielai savo projektams renkasi dizaineriai, nes ilgametė patirtis leidžia užtikrinti nestandartinių sprendimų funkcionalumą bei patvarumą ir tuo pačiu prisiderinti prie kliento poreikių ir norų. Kurdami kokybiškus produktus ir megzdami tvirtus ir ilgalaikius partnerystės ryšius, mes esame visada pasirengę patenkinti jūsų lūkesčius ir augti kartu.

Filtruoti

Verslo sprendimų skyrius

Verslo sprendimų pardavimai, matavimai:

  • Saulius Gelombickas
  • El. p. saulius.gelombickas@brastaglass.com
  • Tel. +370 686 46705

Verslo sprendimų konsultacijos:

  • Eglė Ročkaitė
  • El. p. egle.rockaite@brastaglass.com
  • Tel. +370 600 51751
Sprendimai verslui
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.