Vonios sienelės

„Brasta Glass“ siūlo Jums platų vonios sienelių asortimentą. Pagamintos iš saugaus 6/8 mm grūdinto stiklo, jos gali būti tiek standartinio, tiek nestandartinio pločio bei aukščio. Asortimente rasite vonios sieneles, kurios prie sienos gali būti tvirtinamos tiek profilio, tiek lankstų, kurie gali būti chromo ar pasirinktos RAL spalvos, pagalba taip išlaikant vientisą vonios kambario interjerą. Kai kuriuos modelius galime pagaminti ir su aukso spalvos furnitūra. Taip pat galite rinktis kairėje ar dešinėje vonios pusėje montuojamas sieneles. 
Vonios sienelės yra populiarus ir efektyvus sprendimo būdas galintis ženkliai pagerinti ne tik vonios kambario interjerą, bet ir funkcionalumą. Štai keli privalumai, dėl kurių žmonės renkasi vonios sienelės:

  1. Vandens taškymasis prausiantis: jei vonia naudojatės kaip dušo kabina, ar tiesiog mėgaujatės gulėdami joje, galite praustis nebijodami aptaškyti grindų. Vonios kambarys išliks sausas ir nereikės skirti laiko jo valymui.
  2. Estetika: vonios sienelės gali suteikti jūsų vonios kambariui elegancijos ir modernumo. Jos gali būti pritaikytos prie įvairių interjero stilių – nuo minimalistinio iki klasikinio.
  3. Nesudėtinga priežiūra: visos mūsų gaminamos vonios sienelės yra padengtos „Greitų lašų“ danga, kuri atstumia ne tik vandens lašus, bet ir nešvarumus, todėl stiklas ilgiau išlieka švaresnis ir skaidresnis, jį valyti tampa lengviau. 
  4. Privatumas ir intymumas: vonios sienelės gali padėti užtikrinti didesnį privatumą prausiantis po dušu ne tik pasirenkant tinkamą vonios sienelės aukštį, bet ir stiklo matiškumą ar spalvą. 
  5. Individualumas: pasirinkimas tarp įvairių vonios sienelės dizainų ir furnitūros ar stiklo spalvų leidžia sukurti unikalų vonios kambario interjerą, atspindintį Jūsų asmeninį skonį ir stilių.

Vonios sienelių papildomos galimybės – nestandartiniai sprendimai
Didžiausias mūsų išskirtinumas, jog galime prisitaikyti prie Jūsų poreikių ir pagaminti nestandartines vonios sieneles. Randame sprendimus nišose, pastogėse, mažuose vonios kambariuose. Projektuojame taip, kad būtų patogu naudotis, įvertindami sienelės atsidarymo ir priežiūros subtilybes.
Mūsų patirtis ir profesionalumas garantuoja naujai suprojektuoto gaminio stabilumą, patikimumą ir estetiką. Gaminio kaina šiuo atveju skaičiuojama individualiai.
 

Filtruoti
Vonios sienelė BERTA Vonios sienelė BERTA

Sulankstoma skandinaviško stiliaus vonios sienelė.

459,00€
Plačiau
Vonios sienelė MAJA Vonios sienelė MAJA

Skandinaviško stiliaus varstoma vonios sienelė.

269,00€
Plačiau
Vonios sienelė MAJA PLIUS Vonios sienelė MAJA PLIUS

Skandinaviško stiliaus vonios sienelė su papildomu stabiliu stiklu.

339,00€
Plačiau
Vonios sienelė MIJA Vonios sienelė MIJA

Minimalistinio stiliaus stabili vonios sienelė.

239,00€
Plačiau
Vonios sienelė MEDA Vonios sienelė MEDA

Varstoma berėmė vonios sienelė.

329,00€
Plačiau
Vonios sienelė SVAJA 2 PLIUS Vonios sienelė SVAJA 2 PLIUS

Vonios sienelė su dvejomis slankiosiomis durelėmis.

449,00€
Plačiau
Vonios sienelė SVAJA 2 Vonios sienelė SVAJA 2

Vonios sienelė su slankiosiomis durelėmis. 

409,00€
Plačiau
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.