Sprendimai tarptautinėms rinkoms

Sėkminga ilgametė patirtis (nuo 1996 m.)  skirtingose rinkose leidžia suprasti unikalius klientų įpročius ir pasiūlyti geriausius vonios kambario įrengimo sprendimų variantus priklausomai nuo šalies ar regiono. Kadangi turime dukterines įmones ir partnerius Vakarų ir Rytų Europoje, Skandinavijoje, galime suteikti pilną klientų aptarnavimą: nuo vonios kambario įrengimo idėjos pasiūlymo, išmatavimo, projektavimo, vizualizacijos modeliavimo, gamybos iki dušo kabinos ar sienelės pristatymo ir profesionalaus sumontavimo su 7 metų garantija.

Mūsų gaminiai yra sukurti ir pagaminti Lietuvoje – Europos centre, todėl klientus visoje Europoje pasiekiame per optimaliai trumpą laiką ir su minimaliais transporto kaštais. Kadangi patys projektuojame ir gaminame, todėl galime prisitaikyti prie įvairiausių patalpų dydžių bei formų ir pasiūlyti nestandartines (bespoke) dušo kabinas ten, kur standartinei dušo kabinai ar sienelei trūksta vietos ar yra kitų kliūčių ją įrengti.

Mumis pasitiki ir valstybės vadovai, ir tokie žinomi prekės ženklai kaip: Hilton, Radisson Blu, Marriott, Ibis ir kt. Bendradarbiaudami su mumis Jūs turėsite patikimą ir kūrybingą partnerį, o Jūsų klientai džiaugsis ilgaamžiais dušo sprendimais, kuriuos rekomenduos savo vaikams ir draugams.

PASLAUGOS

Privatūs prekės ženklai

Mes kontroliuojame visą dušo sprendimų namams, lengvųjų dušo ir WC pertvarų, stiklo pertvarų namams ir visuomeniniams objektams gamybos procesą, kiekvieną žingsnį, todėl mums galite patikėti jūsų privataus ženklo gamybą - nuo prekės ženklo sukūrimo iki produktų pristatymo ir sumontavimo.

Jei pageidaujate turėti mūsų gaminių kolekcijos produktą su privačių ženklu mūsų, galime jums pasiūlyti įvairias bendradarbiavimo galimybes:

Galime būti jūsų strateginiu partneriu dušo kabinų, sienelių, dušo ar WC pertvarų, stiklo pertvarų namams ar visuomeniniams objektams gamybai.

Mes galime sukurti naujus produktus, išplėsti jūsų turimą produktų asortimentą.

Galime naudoti jūsų arba mūsų pačių žaliavas.

Nuolat tobuliname gamybos procesus, optimizuojame konsoliduotą žaliavų pirkimą, todėl turime visas galimybes ir toliau teikti kokybiškas paslaugas vietiniams ir tarptautiniams didmenininkams ir  mažmenininkams, bei kitoms įmonėms.

Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.