Dušo kabinos ir sienelės su žalvario spalvos furnitūra

NAUJIENA! SPALVINGA VONIOS INTERJERO SPRENDIMŲ NAUJOVĖ – ŽALVARIO SPALVOS FURNITŪRA

Kuriant vonios kambario interjerą, kuriame ilgą laiką karaliavo neutralios ar šaltos spalvos, simbolizavusios ne tik eleganciją bei išlavintą skonį, bet ir asketiškumą ar sterilumą, besikeičiantis gyvenimo tempas ir suvokimas, jog poilsiui ir jaukumui sukurti reikia šiltų, minkštų spalvų, verčia atsigręžti į šiuos atspalvius.
Pastarųjų metų dizaino tendencijose vyrauja siekis sukurti kuo gyvesnę ir šiltesnę atmosferą, todėl pradėta naudoti vis daugiau rudų atspalvių – terakotos, bronzos ar rūdžių, alyvuogių, pušies ar kedro. Įvairaus intensyvumo rudi atspalviai interjere tarsi atpalaiduojantis gamtos įkvėpimas, priartėjimas prie natūralumo, aliuzija į praeities stilistiką, kuri gali būti sustiprinta naudojantis „Be ribų“ kolekcijos gaminiais su žalvario atspalvio furnitūra!


Žalvaris – šilta spalva, spinduliuojanti tam tikra kokybe ir prabanga. Ji yra mažiau blizgi nei auksas, todėl suteiks vonios kambario interjerui ne tik unikalumo, bet ir jaukumo bei šilumos.
Viena iš medžiagų, puikiai derančių su žalvariu, yra natūrali mediena. Gražios medinės grindys ar baldas gali tapti stilingu žalvario priedu, suteikiančiu ramybės ir sukuriančiu minimalistinį bei elegantišką stiliaus vientisumą. Marmuras – dar viena medžiaga kartu su bronziniais atspalviais padedanti sukurti šiuolaikišką ir nesenstančią atmosferą vonios kambaryje.

Žalvaris su juoda spalva sukurs prabangos bei intymumo atmosferą jūsų vonios kambaryje ypač pritaikius tinkamą apšvietimą. Derinyje su pasteliniais atspalviais, pavyzdžiui šviesiai mėlyna, mėtų žalia arba rožine, žalvaris padės sukurti pusiausvyros pojūtį ir tapti puikiu jos papildymu taip sukuriant visiškai unikalų ir šiltą interjerą. Kadangi žalvaris patenka į „neutralios“ kategoriją, ji taip pat yra labai universali ir suteikia galimybę ją maišyti su įvairiais sodriais šaltais tonais, įskaitant tamsiai mėlyną, gilią pilką ir miško žalumą, tačiau šiltos spalvos, įskaitant raudoną ir oranžinę, taip pat puikiai tiks su žalvario atspalviu.

Su žalvario spalvos furnitūra gaminami šie gaminiai:  

Dušo kabinos ar dušo durys su žalvario spalvos furnitūra pabrangsta 1140 €. Dušo sienelės su žalvario spalvos furnitūra pabrangsta 600 €.

KAIP PRIŽIŪRĖTI ŽALVARIO SPALVOS FURNITŪRĄ

Norint kuo ilgiau išlaikyti žalvario detalių spalvą, rekomenduojame kaskart po naudojimo jas nuvalyti tiesiog sausa minkšta šluoste ar rankšluosčiu. Nenaudokite jokių valiklių ar šveitimo priemonių turinčių abrazyvinių dalelių, nes galite sugadinti dangą. Jei nepavyksta nuvalyti iš pirmo karto, pakartokite mirkymo ir valymo procesą, kol detalės bus švarios. Kai vandens ar muilo apnašų nebeliks, kruopščiai nuplaukite švariu vandeniu ir nuvalykite švaria, sausa šluoste, kol pasišalins visas vanduo, o žalvario spalva padengti paviršiai vėl atgaus savo spalvą. Atlikite tai, ir jūsų žalvariniai vonios kambario įrenginiai ilgus metus atrodys gražiai ir naujai.

Filtruoti
Dušo durys nišoms IEVA PLIUS Dušo durys nišoms IEVA PLIUS

Berėmės dušo durys vidutinio pločio nišoms.

589,00€
Plačiau
Dušo durys nišoms IEVA Dušo durys nišoms IEVA

Berėmės dušo durys siauroms nišoms.

419,00€
Plačiau
Dušo durys IRMA Dušo durys IRMA

Berėmės dušo durys su sienele.

569,00€
Plačiau
Dušo kabina NORA Dušo kabina NORA

Stačiakampė berėmė vienų durų dušo kabina.

739,00€
Plačiau
Dušo kabina NORA PLIUS Dušo kabina NORA PLIUS

Stačiakampė berėmė vienų durų dušo kabina.

839,00€
Plačiau
Dušo durys nišoms IEVA PLIUS su papildoma sienele Dušo durys nišoms IEVA PLIUS su papildoma sienele

Berėmės dušo durys didelio pločio nišoms.

749,00€
Plačiau
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.