WC ir dušų pertvaros

"Brasta Glass" pristato sanitarinius dušų, persirengimo kambarių bei tualetų pertvarų sprendimus jūsų įmonei, biurui ar namams iš plokščių ar stiklo. Mes siūlome visapusišką aptarnavimą apimantį konsultavimą, matavimus objekte, projektavimą, gamybą ir montavimą.

Užtikrindami įvairių patalpų dizaino sprendimus ir atsižvelgdami į projektų biudžeto galimybes, siūlome 4 skirtingus pertvarų tipus: ECONOMY, BASIC LINE, EXTRA LINE ir COMPACT PREMIUM, kurių gamybai naudojame 4 tipų plokštės:

  • 24 mm storio MDP plokštė labiausiai tinkama naudoti WC patalpų pertvaroms (pagaminta Suomijoje),
  • 24 mm storio MDP impregnuota plokštė (pagaminta Suomijoje).
  • HPL EXTRA 10 mm ir HPL Compact 13 mm aukšto slėgio laminato (pagaminta ES).

Įrengiant aukščiausios kokybės dušų, prausyklų ar tualetų pertvaras iš stiklo, joms naudojame 10 mm daugiasluoksnį laminuotą grūdintą stiklą, todėl bus užtikrintas visiškas privatumas, lengva priežiūra ir saugumas, nes jo viduriniame sluoksnyje esanti plėvelė apsaugo stiklą nuo subyrėjimo.

Nerūdijančio plieno furnitūra užtikrins sistemos tvirtumą ir puikų estetinį vaizdą tinkantį tiek prabangiose, tiek kasdieninėse patalpose.

Mūsų privalumai - lankstumas, ilgametė patirtis bei nuolatinis inovacijų troškimas. Tikimės, kad galėsime jums pasitarnauti ir įtikinti mūsų sprendimų privalumais bei išskirtiniu klientų aptarnavimu.

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.