COMPACT PREMIUM dušo pertvaros ir WC kabinos

COMPACT PREMIUM ypatingai aukštos kokybės ir atsparumo dušo pertvaros ir WC kabinos išskirtinio dizaino objektams

COMPACT PREMIUM pertvaros naudojamos kai estetikai, kokybei ir eksploatavimui keliami aukščiausi reikalavimai. Berėmė konstrukcija neapkrauna pertvarų nereikalingomis detalėmis, išryškina aukšto slėgio laminato grožį ir tvirtumą.

Aukšto slėgio laminatas - nepamainoma medžiaga kokybiškoms bendrojo naudojimo dušo patalpoms, WC kabinoms. Jis sudarytas iš ypač tvirtos, atsparios aplinkos veiksniams ir lengvai prižiūrimos polimerizuotos fenolio dervos. Aukšto slėgio laminate nėra kitoms plokštėms būdingų medžio drožlių, dulkių ar putų porų, todėl net nuolat veikiant vandeniu ir šiluma, jo savybės nekinta, laminate nesikaupia drėgmė. Medžiaga visiškai netoksiška, atspari vandeniui, šilumai.

MEDŽIAGOS

COMPACT PREMIUM pertvaros yra gaminamos iš monolitinio 13 mm aukšto slėgio laminato, suteikiančio pertvaroms visas geriausias eksploatacines savybes. Pertvarų paviršius lengvai valomas ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Ypatinga plokštės struktūra ir nerūdijančio plieno furnitūra užtikrina pertvarų tvirtumą.

KONSTRUKCIJA

Pertvarų aukštis nuo grindų 2100 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 120 mm. Fasado tarpinių sienelių ir atitvarų į gylį matmenis parenkame pagal patalpų išsidėstymą.  Durys su spyruokliniais lankstais ir spyna, turinčia indikaciją „laisva-užimta“ .

13 MM VANDENIUI ATSPARUS IŠTISINIS AUKŠTO SLĖGIO LAMINATAS

  •  Išbrinkimas vandenyje – 0,9 %
  •  Standartas - EN-438:2005
  •  Kilmė - ES

SPALVINĖ GAMA

Galimos įvairios plokštės spalvos. Norėdami gauti tikslesnę informaciją, susisiekite su mūsų vadybininkais.

PRIEŽIŪRA

Prižiūrėti pertvaras iš COMPACT PREMIUM itin lengva. Jų paviršius itin lygus ir labai atsparus.

 

NAUDOJAMA FURNITŪRA

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.