EKSTRA LINE aukštos klasės dušo pertvaros ir WC kabinos

EKSTRA LINE pertvaros naudojamos, kai ieškoma estetikos ir aukštos kokybės už gerą kainą. Pertvarų užpildas – aukšto slėgio laminatas.

Aukšto slėgio laminatas - nepamainoma medžiaga kokybiškoms bendrojo naudojimo dušo patalpoms ar WC kabinoms. Jis pagamintas iš ypač tvirtos, atsparios aplinkos veiksniams ir lengvai prižiūrimos polimerizuotos fenolio dervos. Aukšto slėgio laminate nėra kitoms plokštėms būdingų medžio drožlių, dulkių ar putų porų, todėl net nuolat veikiant vandeniu ir šiluma, jo savybės nekinta, laminate nesikaupia drėgmė. Medžiaga visiškai netoksiška, atspari vandeniui, šilumai.

MEDŽIAGOS

EKSTRA LINE pertvaros yra gaminamos iš monolitinio 10 mm aukšto slėgio laminato, suteikiančio pertvaroms visas geriausias eksploatacines ir estetines savybes. Pertvarų paviršius lengvai valomas ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Ypatinga plokštės struktūra ir sustiprinti profiliai užtikrina pertvarų tvirtumą net ir naudojant „lengvesnę“ (plonesnę) konstrukciją. Užpildas - atsparus vandeniui.

Naudojama „ Brasta Glass“ profilių sistema. Durys su lankstais (ASSA, Švedija) ir spyna, turinčia indikaciją „laisva-užimta“ (ABLOY, Suomija).

KONSTRUKCIJA

Pertvarų aukštis nuo grindų  2100 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 120 mm. Fasado tarpinių sienelių ir atitvarų į gylį matmenis parenkame pagal patalpų išsidėstymą.

10 mm vandeniui atsparus IŠTISINIS AUKŠTO SLĖGIO LAMINATAS:

Išbrinkimas vandenyje – 0,9 %

Standartas - EN-438:2005

Kilmė – ES

 

Naudojama furnitūra:

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.