Dušo kabinų kolekcija „Harmonija“

Formų darna, minimalizmas ir elegancija – tokiais kriterijais vadovavosi dizaineriai kurdami šią kolekciją. Konstruktorių darbo vaisius – stabilumas, sandarumas ir patogumas.

Stačiakampės kabinos ir lankstų formos atkartoja grindų bei sienų plytelių formas vonios kambaryje ir sukuria vientisumo įspūdį. Skaidros, tiesios berėmės plokštumos tarsi pranyksta aplinkoje, leisdamos vyrauti Jūsų pasirinktoms sienų apdailos spalvoms, raštams ar interjero detalėms. Atvirumo ir privatumo pusiausvyros mėgėjai gali rinktis matinį stiklą ar papuošti kabinas ornamentika.

Kolekcijos privalumai:

  • Pakilimo funkcija. Naujos dušo kabinų serijos lankstai atidarymo metu pakyla. Tai leidžia geriau užsandarinti dušo kabinos apačią – uždarius kabiną ar sienelę, duris prispaudžia prie jų apačios pritvirtinta apatinė sandarinimo tarpinė. Be to pakylančių durų mechanizmas padeda lengviau uždaryti duris – lengvai stumtelėjus, jos pačios užsidaro.
  • Sandaresnės vertikalios jungtys. Dušo kabinose ir sienelėse nereikia pjauti tarpinių, sandarinančių lankstų jungiamus stiklus. Tai sumažina tikimybę per pjūvius ar lankstų tarpus į išorę patekti vandeniui.
  • Stačiakampės formos. Lankstai patiks griežtesnių formų mėgėjams, taip pat bus naudingos tuo atveju, jei kiti baldai ir įranga stovi smailesniu kampu.

Visai "HARMONIJA" kolekcijai taikoma 35 proc. nuolaida! Nuolaida taikoma tiek standartiniams, tiek nestandartiniams užsakymams.

Greiti lašai
Ornamentika
Secret stiklai
Stiklų paletė
Dušo kabina VITA Dušo kabina VITA

Stačiakampė dušo kabina su vienomis durimis.

789,00€
Plačiau
Dušo kabina VITA PLIUS Dušo kabina VITA PLIUS

Berėmė keturkampė dušo kabina su papildoma sienele

889,00€
Plačiau
Dušo kabina INGA Dušo kabina INGA

Berėmė penkiakampė dušo kabina su papildoma sienele

869,00€
Plačiau
Dušo durys GUNDA Dušo durys GUNDA

Berėmės dušo durys

499,00€
Plačiau
Dušo durys GUNDA PLIUS Dušo durys GUNDA PLIUS

Berėmės dušo durys nišoms

669,00€
Plačiau
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.