www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Specialistai pataria

Gaminio (stiklinių dušo pertvarų) EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS:

 1. Saugokite gaminio stiklus nuo mechaninio pažeidimo aštriais daiktais.
 2. Į įrengto gaminio elementus neremkite sunkių daiktų, stipriai neveikite jų fiziškai.
 3. Ant gaminio stiklų draudžiama klijuoti lipnias plėveles.
 4. Lankstams, sandarinimo tarpinėms ir stiklams valyti naudokite stiklo valymo priemones. Jų pH turi būti tarp 4 ir 10, t.y. nenaudoti stiprių rūgštinių arba šarminių valiklių.
 5. Stiklui valyti nenaudokite mikrofibros servetėlių.
 6. Kai gaminiu nesinaudojama, palikite pravertas duris, kad vėdintųsi.
 7. Nusausinkite stiklus minkšta šluoste ar stiklo valytuvu.
 8. Dėmesio ! Jei stiprią vandens srovę nukreipsite tiesiogiai į tvirtinimo elementus - jungtis, lankstus, vyrius - vanduo gali patekti į dušo kabinos ar sienelės išorę.

Tinkamos priemonės dušo kabinų ir sienelių valymui:

 • Guminis arba poliuretaninis langų valytuvas
 • Sintetinė švelni kempinėlė
 • Skystos valymo priemonės, skirtos langams valyti ir vandens apnašoms šalinti
 • 5–10 % citrinos arba acto rūgšties tirpalas

Nerekomenduojama valyti:

 • Šarminėmis priemonėmis
 • Organiniais skiedikliais (benzinu, acetonu ir t.t.)
 • Formaldehidu
 • Skruzdžių ar panašiomis rūgštimis
 • Šiurkščių dalelių turinčiomis valymo priemonėmis
 • Valymo priemonėmis, kuriose yra dažiklių 

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip paskaičiuoti tikslią gaminio kainą?

Kainas galite rasti mūsų kataloge arba mūsų tinklapyje. Prie kiekvieno gaminio yra pateikta lentelė su standartinių ir nestandartinių gaminių kainomis. Dažnai gaminant nestandartinių matmenų gaminius išeiname iš pateiktų ribų, todėl kainą galima apskaičiuoti taip: 10 cm stiklo papildomai kainuoja 50 €. Jei reikia nestandartinio aukščio ir kitos furnitūros gaminio, tai pirmiausia prie pasirinktų matmenų gaminio pridedame 15 % antkainį, po to papildomą kainą už furnitūrą ir rankenėles. Pvz. dušo kabina KRISTINA 90x90 x2100, skaidriu stiklu ir juoda furnitūra : (649€ + 15%) + 149 € už juoda furnitūrą. Jei gaminys gaminamas didesnių matmenų nei nurodyta kataloge, kainas skaičiuojame individualiai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo kabiną?

Dušo kabinos matmenys yra pateikti kartu slenksteliu, kuris dedasi aplink dušo kabiną arba priešais dušo duris. Slenkstelis yra 19 mm. Atėmus slenkstelį, gauname stiklo išorės matmenis. Tikslūs stiklo išorės matmenys yra pateikti prie kiekvieno gaminio lentelėje mūsų tinklapyje ar kataloge. Jie žymimi A ir B raidėmis. A kraštinėje visada žymimos durys. Darant nuolydį, iš stiklo išorės, reikėtų atimti stiklo storį ir nuo ten pradėti daryti nuolydį. Dažniausiai stiklas yra 6 mm, bet esant nestandartinei dušo kabinai, gali būti naudojami ir 8 mm stiklai.

Kada atliekami matavimai?

Visada rekomenduojame, kad atvyktų mūsų konsultantas ir įvertintų Jūsų dušo erdvės vietą, parinktų tinkamiausią variantą, tiksliai pamatuotų ir padarytų brėžinį bei paskaičiuotų kainą. Konsultavimas/matavimas atliekamas po pilno dušo erdvės paruošimo, plytelių klijavimo ir kitų darbų, galinčių įtakoti tikslų pamatavimą. Jei reikalinga konsultacija dar prieš plytelių klijavimą arba atvykus į objektą paaiškėja, kad negalime atlikti tikslių matavimų, paslauga kainuoja 30 €.

Ar galima užsakyti nestandartinį gaminį jei yra didesnės ribos nei nurodyta?

Daugelį gaminių galime pagaminti daug didesnius nei nurodytos ribos., pvz KARINA, NORA PLIUS, SIMA ir kt. Tokių gaminių kaina skaičiuojama individualiai.

Kaip greitai galima įsigyti standartinį gaminį?

Daugelį standartinių gaminių turime sandėlyje. Pristatome per 3 d. d. 

Ar mūsų standartiniai gaminiai tinka ant standartinių dušo padėklų?

Standartiniai gaminiai 80x80, 90x90, 100x100 yra tinkantys montuoti ant atitinkamo matmens visų gamintojų dušo padėklų. Užsakant penkiakampes kabinas būtina pažymėti, kad gaminys bus montuojamas ant padėklo.

Kaip užsiregistruoti matavimams?

Jei jums reikalingas konsultavimas-matavimas susisiekite su mumis matavimas@brastaglass.com

Kokie nestandartinių dušo kabinų ir sienelių gamybos terminai? Kokie montavimo terminai?

Nestandartinius gaminius pagaminame per dvi savaites nuo užsakymo patvirtinimo, jei gaminio sudėtingumas ir ypatybės nereikalauja ilgesnio termino. Montavimo paslauga yra užsakoma iš karto užsakant gaminį, tačiau tiksli montavimo data yra derinama, kai gaminys jau pilnai pagamintas. Montuoti atvykstame tuomet, kai už paslaugą yra atsiskaityta 100 %. Nuo užsakymo patvirtinimo iki gaminio sumontavimo užtrunkame nuo 4 iki 5 savaičių.

Kur įsigyti „Brasta glass“ gaminių detalių?

Detales galima įsigyti:

 • tiesiogiai, adresu: Palemono g. 7B, Kaunas. Atsiskaitymas galimas tik banko kortele. Operacijų grynaisiais pinigais nevykdome.
 • taip pat užsakymai priimami el. paštu: detales@brastaglass.com.

Detalės parduodamos tik „Brasta glass“ klientams. Būtina pateikti užsakymo Nr., užsakovą, jei neprisimenate, tuomet – dušo kabinos nuotrauką. Detalių pristatymas į vietą kainuoją – 5 €.

 • detales galima užsakyti per mūsų prekybos partnerius. Jų sąrašas www.brastaglass.lt/dušokabinos
   

Vaizdo siužetai, kaip taisyklingai sumontuoti dušo kabinas:

NORA PLIUS

KATARINA

SIMA

VAIVA

VESTA

SIMONA

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.