www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Greiti lašai

GREITI LAŠAI – naudingas atradimas

Stiklas – viena geriausių medžiagų dušo kabinoms gaminti, mat jis tvirtas, ypatingai atsparus buityje naudojamų chemikalų poveikiui ir gerai praleidžia šviesą. Stiklas neturi vandenį atstumiančių savybių, todėl  vandens lašai pilnai nenuteka, nusėda, o jiems išdžiūvus, lieka druskų, kalkių, muilo dėmės. Ant stiklo kaupiasi vis daugiau nešvarumų ir taip mažėja jo skaidrumas.

Kiekvieną dieną  tokį stiklą tampa vis sunkiau nuvalyti, o rezultatas vis mažiau džiugina.

Paviršių padengus GREITŲ LAŠŲ (nano) danga, dingsta tiesioginis vandens molekulių sąlytis su stiklu.

 

GREITŲ LAŠŲ danga suteikia paviršiui hidrofobines, t.y. vandenį atstumiančias savybes. Jos pagrindas - cerio oksido nano dalelės.

Lašai nuteka, nes yra atstumiami nuo paviršiaus.

                                            "Greitų lašų" danga atstumia vandenį ir nešvarumus, tad stiklas išlieka švaresnis ir skaidresnis, jį valyti tampa lengviau. Be to, taip padengtas stiklas yra atsparesnis įbrėžimams.

 

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.