www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Dušo kabinų ir sienelių kolekcija ELEGANCIJA

Šios kolekcijos gaminiai pirmiausia buvo kuriami Vokietijos rinkai, bendradarbiaujant su šios šalies produkto profesionalais.

KELETAS ESMINIŲ GAMINIŲ AKCENTŲ:

  1. Integruotas į stiklą lankstas. Lankstas vidinėje dušo kabinoje, dėl ypatingo tvirtinimo, yra lygus su stiklu. Tai suteikia visam gaminiui modernumo ir palengvina kabinos valymą.
  2. Didesnės reguliavimo galimybės. Prie sienos stabilūs stiklai tvirtinami per aukštos kokybės aliuminio profilių sistemą. Galima lengvai sureguliuoti sienos nelygumus iki 15 mm. Puiki estetika dėka ypatingo profilio blizgesio, profilių užbaigimo detalių ir suderintos varžtų uždengimo apdailos.
  3. Aukštesnė konstrukcija. Standartinis gaminių aukštis - 2000 mm, tai gaminys tinkamas ir aukštiems žmonėms. Viršutiniai stabilumo laikikliai tvirtinami ne virš durų, kad praėjimas būtų dar erdvesnis.
  4. Puikus sandarumas, lengva priežiūra. Lankstai yra su pakilimo funkcijas, kas leidžia durims lengviau įveikti prieš jas įrengtą bortelį, o uždarytoje padėtyje geriau užsandarinti duris. Stiklai padengti GREITŲ LAŠŲdanga. Mažiau nešvarumų, lengviau nuvalyti likusius.

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.