Berėmės varstomos stiklo pertvaros

Stiklo pertvarų privalumas namuose ir biuruose yra natūrali šviesa, kuri nevaržomai sklinda tarp patalpų, tai sumažina pastato naudojimo išlaidas ir prisideda prie skaidrios ir erdvės nemažinančios aplinkos kūrimo.

Minimalistinio dizaino berėmės stiklo konstrukcijos stiklai viršuje ir apačioje tvirtinami su minimalistiniais aliuminiais profiliais, prie sienų – galime tvirtinti arba laikikliais arba profiliu. Ši sistema neturi apdailinių apvadų, todėl šios konstrukcijos pagalba sukuriamas atviros, neapkrautos erdvės įspūdis. Varstomos konstrukcijos yra patogesnės naudoti, tačiau reikalauja daugiau vietos atidarymui. Durų varstymo mechanizmai laisva eiga arba hidrauliniai su durų fiksacija.

  • 10mm storio saugus grūdintas stiklas.
  • Stiklo atspalviai: skaidrus, pilkas, rusvas, matinis.
  • 8 mm rievėtas stiklas.
  • Furnitūra – juoda arba aliuminio spalvos matinė, taip pat galime dažyti pasirinkta RAL spalva.

Skaidraus grūdinto stiklo pertvaros su varstomomis durimis, yra puiki galimybė prekybinių, visuomeninių ir administracinių patalpų dizaineriams. Tai leidžia architektams turėti visišką laisvę kurti ir pritaikyti pastato erdvių planavimą, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, ir suteikia galimybę šiuolaikiškai įrengti patalpas.

Norėdami gauti išsamią informaciją apie šiuos sprendimus: kainas, brėžinius bei vizualizacijas, rekomenduojame kreiptis į mus.

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.