Stiklo sprendimai

Skaidant patalpas biure, namuose ar kitose patalpose labai svarbu neprarasti šviesos ir neapkrauti interjero sunkiais objektais, masyviomis pertvaromis. Todėl, norint sukurti atskiras darbo, poilsio bei kitas funkcines erdves, idealiai tinka stiklas. Erdvių skaidymas stiklo pertvaromis – greitas, estetiškas ir modernus sprendimas, išsaugantis šviesą, sukuriantis lengvumo ir skaidrumo įspūdį bei puikiai izoliuojantis garsą. Šis sprendimas ne tik labai praktiškas, bet ir puošnus, nes stiklas gali būti įvairiai tonuojamas ar dekoruojamas, taip praturtinant interjerą originaliomis, stilingomis detalėmis.

Jau trečią dešimtmetį esame ne tik vienas iš lyderiaujančių stiklo pertvarų tiekėjų Lietuvoje, bet ir partneris, su kuriuo kartu galite tobulėti ir augti. Mūsų asortimente - išskirtinės kokybės stiklo pertvaros jūsų biurams, namams, visuomeninės paskirties dušams, prausykloms ar tualetams, kurios atitinka Europos šalių keliamus reikalavimus. Pasiūlymų spektras labai platus – rėminės ar berėmės varstomos, slankiosios berėmės ar rėminės.

Mūsų privalumai - lankstumas, ilgametė patirtis bei nuolatinis inovacijų troškimas. Tikimės, kad galėsime jums pasitarnauti ir įtikinti mūsų sprendimų privalumais bei išskirtiniu klientų aptarnavimu.

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.