Stiklinės WC ir dušų pertvaros

Komercinėse patalpose norint įrengti stilingas ir švaros įspūdį kuriančias tualetų kabinas, bene optimaliausia montuoti stiklines pertvaras. Būtent todėl savo klientams siūlome išskirtines „Brasta Glass“ stiklo pertvaras vonios kambariams viešbučiuose, prekybos centruose ar kitose komercinėse patalpose.

VISIŠKAS PRIVATUMAS – NEI MENKIAUSIO ŠEŠĖLIO!

Stiklinėms „Brasta Glass“ tualeto pertvaroms naudojamas 10 milimetrų daugiasluoksnis laminuotas grūdintas stiklas, kuris užtikrins visišką privatumą. Stiklas ypač atsparus smūgiams ir dūžiams, nes jo viduriniame sluoksnyje esanti plėvelė apsaugo stiklą nuo subyrėjimo. Jam suteikiamos visame pasaulyje pripažintos 1(B)1 ir P1A atsparumo ir saugumo klasės.

TOBULAS SPRENDIMAS DRĖGNOSE PATALPOSE

Dėl stiklo sistemų atsparumo korozijai, stiklo pertvaras galima naudoti ne tik sausose, bet ir drėgnose patalpose – dušuose ar persirengimo kambariuose.


YPATINGAI ATSPARIOS DĖVĖJIMUISI IR ĮBRĖŽIMAMS MEDŽIAGOS

Trikomponentis stiklas taip pat suteikia daugiau privatumo, mat abi jo pusės blizgios ir šviesą atspindinčios. Toks paviršius taip pat neapsunkina erdvės, o dėl natūralaus lygumo yra lengvai valomas ir prižiūrimas. Standartiškais stiklai turi šias spalvas: RAL9005, RAL9003, RAL7016, RAL7024, RAL7021, RAL9010, RAL7035, RAL7043, RAL9016, RAL7022. 

DĖMESYS KIEKVIENAI DETALEI: FUNKCIONALUMO IR ESTETIKOS DERMĖ

Pertvaroms naudojama korozijai atspari nerūdijančio plieno furnitūra, kuri užtikrina sistemos tvirtumą ir atrodo estetiškai, todėl tiks tiek prabangiose, tiek kasdienėse patalpose.

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.