Berėmės slankiosios stiklo pertvaros

Stiklo pertvarų privalumas namuose ir biuruose yra natūrali šviesa, kuri nevaržomai sklinda tarp patalpų, tai sumažina pastato naudojimo išlaidas ir prisideda prie skaidrios ir erdvės nemažinančios aplinkos kūrimo.

Minimalistinio dizaino berėmės slankiosios stiklo konstrukcijos stiklai yra montuojami į profilinę sistemą. Stumdomos konstrukcijos su padengtais guma ratukais garantuoja ypatingai lengvą, patogų ir tylų durų stumdymą. Šios konstrukcijos taupo erdvę - tai idealus pasirinkimas net mažoms patalpoms. Be to, jos neturi apdailinių apvadų, taip sutaupydamos dar daugiau erdvės, todėl tinka net itin mažose patalpose. O galimybė įleisti rankeną, kuri nebus atsikišusi ir netrukdys praeiti  - dar vienas šių sistemų privalumas.

Berėmės slankiosios sistemos – ne tik saugi konstrukcija, bet ir patraukli tuo, kad sukuria lengvumo įspūdį ir puikiai praleidžia visą šviesą.

  • 10 mm storio saugus grūdintas stiklas.
  • Stiklo atspalviai: skaidrus, pilkas, rusvas, matinis.
  • 8 mm rievėtas stiklas.
  • Furnitūra – juoda arba aliuminio matinė. Taip pat galime dažyti pasirinkta RAL spalva.
  • Esant poreikiui galima plėvelė ant stiklų su jūsų pasirinktais ornamentais.

Skaidraus grūdinto stiklo pertvaros su stumdomomis durimis, yra puiki galimybė prekybinių, visuomeninių ir administracinių patalpų dizaineriams. Tai leidžia architektams turėti visišką laisvę kurti ir pritaikyti pastato erdvių planavimą, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, ir suteikia galimybę šiuolaikiškai įrengti patalpas.

Norėdami gauti išsamią informaciją apie šiuos sprendimus: kainas, brėžinius bei vizualizacijas, rekomenduojame kreiptis į mus.

Filtruoti
Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.