www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Kaip prižiūrėti stiklines konstrukcijas?

Dušu naudojamasi kone kasdien, todėl stiklinės jo konstrukcijos gana greitai apsineša įvairiais nešvarumais ir sukelia diskomforto jausmą bei papildomus rūpesčius jas valyti. Kalkių nuosėdos ir muilo likučiai itin neestetiškai atrodo, prie jų limpa ir veliasi dulkės, stiklas, iš kurio gaminamos kabinos, praranda skaidrumą ir blizgesį. Kaip reikėtų šias konstrukcijas prižiūrėti, kad to pavyktų išvengti? Reikėtų kabinos stiklus po kiekvieno maudymosi švariai nuplauti, nušveisti nešvarumus, kad jie nesikauptų ir stiklas neprarastų pirminės išvaizdos. Be abejonės, kruopštaus valymo reikalauja ne tik stiklinės konstrukcijos, tačiau ir dušo padėklai. Pastaruosius taip pat reikėtų valyti tam skirtomis priemonėmis. Tačiau tokia uoli priežiūra ir papildomas varginantis darbas namuose, tikrai nežavi, todėl dauguma ieško būdų, galinčių padėti išvengti nuobodaus stiklų valymo po kiekvieno maudymosi. „Brasta Glass“ kaip tik turi tokį pasiūlymą.

Stiklo galima ir nešveisti?

Stiklas yra viena populiariausių medžiagų, nes yra gana tvirta ir dailiai atrodo, iš jos nesudėtingai galima paruošti įvairius gaminius, tačiau vienintelis trūkumas – jis nėra atsparus žalingam vandens poveikiui. Tai reiškia, kad ant stiklo paviršiaus kaupiasi nešvarumai, druskos, kurios gadina jo paviršių, jis tampa neskaidrus ir jį sudėtinga prižiūrėti. Tuomet intensyvaus šveitimo reikalauja ne tik dušo padėklai, tačiau ir stiklinės konstrukcijos. Kad gaminių priežiūros procesas būtų kuo įmanoma lengvesnis, „Brasta Glass“ klientams siūlo įsigyti gaminių, kurie yra padengti specialia danga „Greiti lašai“. Kaip įi danga veikia? „Greiti lašai“ yra visiškai nauja, neseniai taikyti pradėta technologija, kuri apsaugo stiklines konstrukcijas nuo žalingo vendens poveikio. Ši danga atstumia vandens molekules ir jos tiesiog nuteka, neužsilaikydamos ant stiklo paviršiaus, todėl ant nesikaupia nešvarumai, kalkės ir druskos, o be to, stiklas tampa kur kas atsparesnis įbrėžimams ar nubrozdinimams. Konstrukcijas, padengtas „Greiti lašai“ danga gerokai lengviau prižiūrėti ir valyti, jų nereikia taip dažnai ir intensyviai šveisti, nes nešvarumai nesikaupia, todėl nei dušo padėklai, nei stiklinės konstrukcijos taip greitai nenusidėvi.

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.