www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Dušo kabinos montavimas – ypatingo kruopštumo reikalaujantis procesas

Pagrindinis „Brasta Glass“ tikslas – maksimalus kiekvieno kliento namuose esančių produktų fukcionalumas. Kaip šio tikslo siekiame? Pirmiausia, nepaprastai atidžiai ir atsakingai prižiūrime dušo kabinų gamybą, rūpinamės, kad kiekvienas dušo kabinos gamybos etapas vyktų sklandžiai, diegiame modernias technologijas, todėl klientus pasiekia tik aukščiausios kokybės gaminiai, tačiau to nepakanka, kad nepriekaištinga būtų ir dušo kabinos eksploatacija. Dar vienas svarbus etapas yra jos montavimas, kuris lemia nepaprastai daug. Tik kokybiškai sumontuota dušo kabina bus sandari, lengvai varstoma ir nesudėtingai prižiūrima bei patvari. Būtent dėl šios priežasties montavimas turi sulaukti ne ką mažiau dėmesio nei pati dušo kabinos gamyba.

Kaip turi būti atliekamas dušo kabinos montavimas

Dušo kabinos montavimas turi būti atliekamas labai kruopščiai, šio proceso negalima skubinti, antraip gerokai nukentės kokybė. Tik tiksliai išmatavus kiekvieną kabinos briauną, sujungus jas tarpusavyje gali būti pasiektas geriausias rezultatas. Profesionaliai montuojant dušo kabinas visos linijos suliejamos į darnią visumą, varstymo ar kiti mechanizmai tvirtinami tiksliai ten, kur reikia, kad dušo kabina būtų funkcionali ir jos eksploatacija nekeltų rūpesčių. Be to, tik kokybiškai sumontuotos dušo kabinos atskleidžia visą savo estetiką ir grožį. Tik tokiu būdu išryškėja unikalios gaminio linijos ir originalūs gamybos sprendimai, plastiškos kabinos konstrukcijos ir tvirta struktūra, sandarumas ir atsparumas.

Ar galima dušo kabiną montuoti patiems

Nuo to, kaip profesionaliai atliktas dušo kabinos montavimas priklauso jos ilgaamžiškumas, patogumas ir sandarumas, todėl geriausia šį darbą atlikti patikėti specialistams. „Brasta Glass“ supažindina savo klientus tiek su gamybos, tiek su montavimo specifika, todėl kiekvienas gali įsitikinti įmonėje dirbančių meistrų kompetencija ir be jokių dvejonių patikėti šį darbą mums. Dušo kabina montuojama savarankiškai gali būti netiksliai pastatyta, dėl to gali imti leisti vandenį, sunkiai bei nesandariai varstytis, nekokybiškas dušo kabinos montavimas didina trumpesnio eksploatacijos termino riziką, todėl verčiau viso to išvengti ir pasitikėti specialistais. Jei jūsų įsigytą dušo kabiną montuoja mūsų profesionalūs montuotojai, jai pritaikome prailgintą 7 metų garantiją. 

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.