www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Atsinaujinusi svetainė – dar patogesnis būdas sužinoti apie akcijas

„Brasta Glass“ kviečia apsilankyti atsinaujinusioje savo svetainėje. Sparti technologijų pažanga ir kaita skatina neatsilikti, todėl savo klientams jau galime pristatyti kur kas modernesnę ir patogesnę internetinę svetainę. Čia gerokai lengviau rasite norimas prekes ir išsamų jų aprašą, daug paprasčiau rasite gaminius, kuriems taikomos nuolaidos ar galioja dušo kabinos akcija. Naujoji svetainė sukurta pagal inovatyvų ir labai modernų dizainą, joje gausu netikėtų, tačiau kiekvieno kliento viešnagę kur kas labiau palengvinančių sprendimų. Naršydami šioje turėsite galimybę susipažinti su moderniu produktų išdėstymu, o svarbiausia – naršymas nesukels jokių trikdžių, nes svetainės struktūra nesudėtinga ir lengvai valdoma, taigi ir produktus apžiūrėti yra patogiau ir paprasčiau. Naujoji „Brasta Glass“ internetinė svetainė – tarsi jaukus vonios kambarys, kuriame greta inovacijos dera ir modernūs sprendimai. Tai švara ir patogumas rinktis.

Kur rasti informaciją apie dušo kabinos akciją?

Klientų patogumui, svetainėje yra atskira kategorija, kurioje galima rasti tuos gaminius, kuriems taikomos nuolaidos. Neretai pirkėjams kyla klausimų, ar šie gaminiai yra su defektais? Galbūt jų eksploatacija sudėtingesnė ar ne tokia kokybiška, kaip gaminių, kuriems akcija ir nuolaidos nėra taikomos? Iš tikrųjų taip nėra ir „Brasta Glass“ produktai (nesvarbu, tai būtų dušo kabinos, sienelės, padėklai ar kiti gaminiai) yra kokybiški ir gali būti montuojami bei naudojami be jokių kliūčių.

Kokie privalumai perkant gaminius, kuriems taikoma akcija?

Įsigyjant tokius gaminius, pirmiausia, galima sutaupyti. O kuo mažesnė investicija, tuo ji greičiau atsiperka. Tai galimybė įsigyti visiškai kokybišką ir nepažeistą prekę pigiau, be to, perkant gaminius, kuriems taikoma akcija, galioja tokios pat pristatymo ir montavimo taisyklės (už papildomą mokestį tai gali padaryti „Brasta Glass“ montuotojų komanda). Tokiu atveju už produktą sumokate mažiau, o paslaugas ir garantijas gaunate tokias pat. Todėl pirkti gaminius, kuriems taikoma nuolaida ar galioja dušo kabinos akcija iš tikrųjų verta.

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.