www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

UAB „Baltijos Brasta“ šiemet sukanka 20 metų

2015.05.20

UAB „Baltijos Brasta“ šiemet sukanka 20 metų

UAB „Baltijos Brasta“  šiemet sukanka 20 metų. Nors Lietuvos verslo padangėje tai yra tikrai solidus jubiliejus, šiandien mums nesinori kalbėti apie brandą, patirtį ir laiko išbandytą patikimumą. Taip, tai vertybės kuriomis džiaugiamės ir kurias toliau puoselėjame. Tačiau dar labiau norisi pasidžiaugti, kad kartu su brandumu mums pavyko išsaugoti jaunatvišką veržlumą, maksimalizmą ir aistrą naujovėms, bei siekį būti pirmiems. O per 20 metų tai mums pavyko tikrai ne kartą:

 

  • Pirmieji Lietuvoje sukūrėme 6 dušo kabinų kolekcijas ir virš 60 dušo kabinų ir sienelių
  • Pirmieji Lietuvoje pradėjome gaminti tūtas siūlams ir verpalams
  • Pirmieji Lietuvoje pradėjome gaminti vandeniui atsparius apsauginius įpakavimo kampuočius
  • Pirmieji Lietuvoje pristatėme DuPont Tyvek difuzines membranas stogams ir sienoms

 

Šį pirmavimo sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti... Tačiau juk žymiai įdomiau su naujais tikslais nukreipti savo mintis į ateitį! Todėl į skaičių 20 žvelgiame kaip į jaunatviškos energijos simbolį, kuris įkvepia nuolatiniam tobulėjimui, inovacijoms ir veržliam judėjimui koja kojon su ateities tendencijomis.

Notice: Undefined variable: order_cabin in /var/www/baltijosbrasta.lt/lt/duso_kabinos/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_default_template_information_news_post.tpl on line 63

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.