www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Kaip vonios kambariui suteikti dar daugiau išskirtinumo

Kiekvienuose namuose, net kiekviename kambaryje yra šis tas originalaus ir savito, kiekvienas siekiame sukurti išskirtinį namų interjerą, unikalų dizainą. Kad pasiektume šį tikslą priimame neįtikėčiausius sprendimus, pasirenkame netikėtus spalvų ar medžiagų derinius, kuriame įspūdingą kontrastą ar abejingų nepaliekančią dermę. Patalpas dekoruojame įvairiais elementais, kad jos būtų išskirtinės. Tad kodėl kitaip turėtų būti kalbant apie vonios kambarį? „Brasta Glass“ gali pasiūlyti galimybę išskirtiniu paversti ir vonios kambarį ir tai visiškai nesudėtinga, viskas ko reikia – pasirinkti vienetinius gaminius – stiklo renkenėles. Stilingos vonios sienelės ir unikalios stiklinės rankenėlės sukurs įspūdingą vonios kambario interjerą.

Vonios sienelės ir stiklinės rankenėlės kompozicija

Stiklinės rankenėlės yra naujas „Brasta Glass“ pasiūlymas klientams. Tai originalūs, skirtingų spalvų derinių gaminiai, kurie puikiai derės bet kokioje vonioje. Rankenėlės gaminamos labai kruopščiai ir atidžiai, todėl išgaunami išskirtiniai raštai ir ornamentai. Gamybos procesas reikalauja ypatingo dėmesio, tačiau rezultatas pateisina visus lūkesčius. Šios stiklinės rankenėlės ir „Brasta Glass“ siūlomos vonios sienelės sudaro nepaprastą kompoziciją ir pagyvina vonios kambarį, suteikia jo interjerui unikalumo. Visos stiklinės rankenėlės pagamintos profesionalo, Edmundo Unguraičio rankomis. Edmundas Unguraitis yra iš Kauno kilęs menininkas. Kūrybinį kelią jis pradėjo dar jaunystėje, jau tada jo rankose gimė pirmieji unikalūs, vienetiniai gaminiai. Edmundo talentas neliko nepastebėtas ir šiuo metu autoriaus darbai yra gerai žinomi visoje Lietuvoje ir net už šalies ribų. Edmundo Unguraičio darbų populiarumą lemia jų išskirtinumas, kuris pasižymi neeiline tradicinių ir modernių sprendimų derme, atrastomis originaliomis formomis, kurios ypač atsiskleidžia priderinus rankenėles prie santūresnio stiliaus vonios sienelės. Išskirtiniai gaminiai ruošiami naudojant išskirtinę techniką – visos stiklinės rankenėlės gaminamos pasitelkiant karšto stiklo pūtimo techniką, kuri užtikrina, kad kiekvienas gaminys bus vis kitoks. Stiklinės rankenėlės vonios kambaryje – tai galimybė sukurti išskirtinį interjerą, įkvėpti originalumo ir elegancijos. Prabangus spalvų žaismas, stiklo kokybė ir tvirti „Brasta Glass“ gaminiai – tai stilius ir ilgaamžiškumas Jūsų vonioje.

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.