www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

DUK

1. Kaip ir kur galima įsigyti "Brasta Glass" gaminius?

2. Į ką atkreipti dėmesį renkantis dušo kabiną?
Dušo kabinos matmenys yra pateikti kartu slenkstuku, kuris dedasi aplink dušo kabiną arba priešais dušo duris. Slenkstukas yra 19 mm. Atėmus slenkstuką gauname stiklo išorės matmenis. Tikslūs stiklo išorės matmenys yra pateikti prie kiekvieno gaminio lentelėje mūsų tinklapyje ar kataloge. Jie žymimi A ir B raidėmis. A kraštinėje visada žymimos durys. Darant nuolydį, iš stiklo išorės, reikėtų atimti stiklo storį ir nuo ten pradėti daryti nuolydį. Dažniausiai stiklas yra 6 mm, bet esant nestandartiniai dušo kabinai gali būti naudojami ir 8 mm stiklai.

3. Ar mūsų standartiniai gaminiai tinka ant standartinių dušo padėklų?
Standartiniai gaminiai 80x80, 90x90, 100x100 yra tinkantys montuoti ant atitinkamo matmens visų gamintojų dušo padėklų. Užsakant penkiakampes kabinas būtina pažymėti, kad gaminys reikalingas ant padėklo.

4. Kaip sužinoti gaminio kainą?
Kainas galite rasti mūsų kataloge arba mūsų tinklapyje. Prie kiekvieno gaminio yra pateikta lentelė su kainomis. Standartiniai matmenys: 80x80, 90x90, 100x100. Nestandartinių matmenų kainas reikėtų žiūrėti „Nestandartiniai pasirinkti matmenys“ (85x85, 95x95, 100x90 ir pan.). Dažnai gaminant nestandartinių matmenų gaminius išeiname iš pateiktų ribų, todėl kainą galima apskaičiuoti taip: 10cm stiklo -  papildomai kainuoja 50 Eur. Keičiant aukštį, taikomas 15 % antkainis.

5. Ar galima užsakyti nestandartinį gaminį jei yra didesnės ribos nei nurodyta?
Daugelį gaminių galime pagaminti daug didesnius nei nurodytos ribos., pvz KARINA, NORA PLIUS, SIMA ir kt.

6. Kada atliekami matavimai?
Visada rekomenduojame, kad atvyktų matuotojas į vietą ir įvertintų Jūsų dušo erdvės vietą, parinktų tinkamiausią variantą, tiksliai pamatuotų ir padarytų brėžinį bei paskaičiuotų kainą. Konsultavimas/matavimas atliekamas po pilno dušo erdvės paruošimo, plytelių klijavimo ir kitų darbų, galinčių įtakoti tikslų pamatavimą.

7. Kokie gamybos ir montavimo terminai?
Jei Jums tinkamas standartinis modelis, daugelį jų turime pagamintų sandėlyje. Pristatome per 4 d.d. tiesiai į namus. Kitus gaminius pagaminame per dvi savaites nuo užsakymo patvirtinimo. Montavimo paslauga yra užsakoma iš karto užsakant gaminį, tačiau tiksli montavimo data yra derinama, kai gaminys jau pilnai pagamintas. Nuo užsakymo patvirtinimo iki gaminio sumontavimo užtrunkame nuo 4 iki 5 savaičių. Montuoti atvykstame tada, kai už montavimo paslaugą yra apmokėta 100 %.

8. Kiek kainuoja montavimas ar pristatymas?
Standartinės dušo kabinos montavimo kaina nuo 185 Eur (1 vnt.), dušo kabinos ar gaminio į nišą - 170 Eur, 110 Eur kainuoja vonios sienelės montavimas. Užsakant montavimą, pristatymo paslauga nekainuoja. Jei montavimas nereikalingas, pristatymas kainuoja - 15 Eur (užnešimo paslaugų neteikiame).

10. Kaip greitai galima įsigyti standartinį gaminį?
Dažniausiai standartinių gaminių jau turime sandėlyje pagamintų. Nuo apmokėjimo pristatome per 4 d.d. Dėl informacijos kreiptis telefonu:  +370 670 00511.

11. Kur įsigyti "Brasta Glass" gaminių detalių?
Detales galima įsigyti tiesiogiai, adresu: Palemono g. 7B, Kaunas. Detalės parduodamos tik "Brasta Glass" klientams. Būtina pateikti užsakymo nr., užsakovą, jei neprisimenate, tuomet pridėkite dušo kabinos nuotrauką. Detalių pristatymas į vietą kainuoja – 5 Eur. Atsiskaitymas tik banko kortele - aptarnavimas grynaisiais pinigais negalimas. Darbo laikas I-V 8.00 - 17.00, pietaujame 12.00 -13.00.

12. Kaip pasiruošti standartinio gaminio vietą?

Detalų paaiškinimą rasite čia.

Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.