Kaip įsirengti SPA namuose? Patarimai ir gudrybės

Ne paslaptis, kad daugeliui iš mūsų namai – ramybės oazė, tačiau kaip tą ramybę pakylėti į kitą lygį? Vienas iš būdų tai padaryti yra įsirengti SPA namuose – tam tikri sprendimai padės pasijusti kaip profesionaliausiame centre nė neišėjus iš namų. Pasidomėkime patarimais ir gudrybėmis, padėsiančiais įsikurti tokią oazę namuose ir kokybiškai atsipalaiduoti. 

Tinkamos atmosferos kūrimas

Norint sukurti ramų SPA namuose, pradėkite pasirinkdami nuošalią vietą – tai gali būti vonios kambarys, nustelbiantis kasdienį šurmulį, arba jaukus kampelis, papildytas minkštais baldais. Apšvietimas taip pat yra labai svarbus – rinkitės reguliuojamus šviestuvus arba švelnų kvapiųjų žvakių, pavyzdžiui, levandų ar eukalipto, švytėjimą. Taip ne tik išgausite atmosferišką apšvietimą, bet ir pasimėgausite skleidžiamu kvapu – tam tikra aromaterapija. 

Kad malonesni būtų ir lytėjimo pojūčiai, naudokite prabangias tekstūras, pavyzdžiui, kokybiškus, minkštus rankšluosčius, aksominius chalatus ir atsipalaiduoti kviečiančias pagalvėles. Nepamirškite ir gamtos elementų – įsigykite sukulentų ar net mažą stalinį fontaną. Pastarasis ne tik atrodys gražiai, bet ir ramins maloniu čiurlenimu. 

Imkitės ir garsinių pojūčių. Pasijunkite mėgstamiausią grojaraštį su klasikine muzika, gamtos garsais ar raminančiu baltojo triukšmo ūžesiu. Toks garsinis fonas papildo tiek vizualinius, tiek aromatinius elementus, ir kuria harmoningą aplinką, kurioje stresas tiesiog ištirpsta. Kuriant tokį SPA atmosferos ansamblį, savo erdvę verčiate kur kas daugiau, nei kambariu – tai tampa ramybės prieglobsčiu, kur galite atsipalaiduoti, pasikrauti energijos ir pabėgti nuo kasdienio gyvenimo streso.

vonios veidrodis

Maloni saunos namuose šiluma

Koks gi SPA centras be saunos? Įrenginėjant sauną namuose svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jos tipą, bet ir į tokią įprastą dalį kaip durys. Pavyzdžiui, stiklinės saunos durys ne tik suteikia šiuolaikiškumo, bet ir kuria bendrą atmosferą, leisdamos prasiskverbti natūraliai šviesai, taip kuriant atvirą ir erdvumo kupiną pojūtį visoje erdvėje. Stiklinės saunos durys padidina saunos zonos vizualinį patrauklumą ir gali papildyti pačius įvairiausius interjero dizaino pasirinkimus: tiek kaimišką, tiek minimalistinį, tiek šiuolaikišką. Be to, stiklinės saunos durys suteikia ir praktinės naudos, pavyzdžiui, geresnę izoliaciją ir matomumą. Jos padeda efektyviai išlaikyti šilumą, o jūs matysite išorinę aplinką, dėl ko pasėdėti saunoje bus dar maloniau. 

Jei norėtumėte ir savo SPA erdvėje išvysti estetišką saunos zoną, kreipkitės į „Brasta Glass“. Čia atrasite įvairių stiklo vitrinų sprendimų saunoms ir galėsite būti užtikrinti, kad stiklinės saunos durys taps aukso viduriuku tarp prabangos ir klasikinio stiliaus.

sauna namuose

Visagaliai veidrodžiai

Veidrodžiai yra galingi interjero dizaino įrankiai, galintys manipuliuoti sukurdami didesnės erdvės iliuziją. Strategiškai išdėstyti veidrodžiai jūsų kuriamoje namų SPA erdvėje gali ženkliai pagerinti erdvės ir šviesos suvokimą – jie atspindi tiek natūralią, tiek dirbtinę šviesą, todėl erdvė atrodo šviesesnė ir platesnė. Vienas iš veiksmingiausių būdų tai padaryti yra pastatyti veidrodžius priešais langus ar kitus šviesos šaltinius – toks išdėstymas apšvies visą SPA erdvę, dėl ko ji atrodys didesnė ir erdvesnė. Veidrodžiai taip pat gali būti kabinami šalia langų, kad būtų kuo geriau atspindėtas lauko vaizdas ir natūrali šviesa, o tai dar labiau padidintų atvirumo jausmą.

Veidrodžiai taip pat prisideda prie praktinių SPA zonos aspektų, siūlydami funkcionalumą. SPA zonoje veidrodžiai leidžia lengvai apžiūrėti savo išvaizdą ir palengvinti odos priežiūros ar grožio procedūras. Viso ūgio veidrodžiai ypač naudingi norint įvertinti viso kūno išvaizdą ar aprangą prieš arba po naminių SPA procedūrų.

Jei siekiate netradicinių veidrodžių formų, sprendimą rasite „Brasta Glass“ – pagaminsime jūsų SPA zonai tinkamo dydžio ir proporcijų veidrodį ar net kelis. Negana to, galite rinktis veidrodžio rėmo spalvą pagal RAL kodų spalvyną – šitaip bus nesunku pritaikyti veidrodį prie vyraujančio interjero dizaino stiliaus ir neišdarkyti kuriamos SPA atmosferos.

Taigi, veidrodžiai namų SPA zonoje ne tik padidina estetinį patrauklumą, bet ir padeda sukurti ramią ir funkcionalią erdvę, kurioje pirmenybė teikiama poilsiui ir atsipalaidavimui. Jų atspindinčios savybės atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant ramią aplinką, leidžiančią pasimėgauti naminiais SPA ritualais.

Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.