Dušo įrengimas: kokį dizainą pasirinkti?

Šiandien, kai turime tiek daug vyraujančių interjero dizaino stilių ir technologijų, praplečiančių dušo kabinos dizaino galimybes, išsirinkti sau tinkamiausią gali būti išties nelengva. Nuo modernaus minimalizmo iki jaukios kaimiškos šilumos, galima atrasti kone nesuskaičiuojamą galybę pasirinkimų ir jų variacijų. Pasidomėkite, kokie vonios kambario akcentai gali padėti sukurti jaukią oazę, leisiančią ne tik šiltai nusiprausti, bet ir atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos. 

Aukso spalvos furnitūra

Neretai siekiame, kad vonios kambarys primintų SPA – juk po ilgos darbo dienos kiekvienas norime atsipalaiduoti, o tai padaryti gali padėti masažo saloną primenantis namų kampelis. Šviesūs tonai, marmuras ir auksiniai akcentai puikiai perteikia siekiamą prabangą. Pradėkite nuo baltų sienų ir kilimo auksiniais akcentais arba subtiliu raštu bei siekite aukso kitose vonios kambario detalėse – unitaze, rankšluosčiuose, kriauklėje, veidrodžiuose. Pavyzdžiui, „Brasta Glass“ asortimente galite rasti dušo kabinos ir sienelių su aukso spalvos furnitūra sprendimą – aukso spalva, kaip minėta, padės sukurti prabangos jausmą, o derinant su tokiomis spalvomis, kaip mėlyna, ruda, vyno, terakotos ar smaragdine spalva, net ir patį paprasčiausią vonios kambarį galite paversti karališkais apartamentais. Atminkite, kad aukso spalva reikalauja kruopščios priežiūros – rekomenduojame kaskart pasinaudojus vonios kambariu nuvalyti sušlapusias auksines detales minkšta šluoste ar rankšluosčiu. To nedarant gali dingti spindesys, taip pat atminkite ir jokiu būdu nenaudokite abrazyvių šveitimo priemonių. Taigi, aukso spalva jūsų vonios kambariui suteiks nepaneigiamos prabangos – palaikykite atmosferą užsidegdami porą kvapnių žvakių ir klausydamiesi klasikinės muzikos.  

Auksine duso kabina

Spalvų gama

Jei esate kūrybingas, meniškas ir veržlus žmogus, tikriausiai norėsite gyvesnio ir ryškesnio vonios kambario. Pavyzdžiui, spalvingas dušo kabinos dizainas gali padėti nusiteikti dienai rytinio dušo metu, o prie tokio ansamblio pridėjus reguliuojamas lempas ir jūsų mėgstamiausią muziką, puiki dienos pradžia – garantuota. Toks žaismas spalvomis ir šviesomis vadinamas chromoterapija, padedančia palaikyti mūsų emocinę pusiausvyrą, stimuliuoti jusles, malšinti stresą ar nusiteikti teigiamai. „Brasta Glass“ siūlomas RAL spalvynas gali suteikti jūsų vonios kambariui norimos atmosferos. Išsirinkus norimą spalvą, nudažysime jūsų dušo kabinos ar sienelės furnitūrą, be to, užsakant dušo sprendimą su pasirinkta RAL Classic spalva dažyta furnitūra, nudažysime ir vonios aksesuarus. Taigi, norint pasisemti energijos atėjus į vonios kambarį, svarbu nepamiršti, kad nuotaiką lemia ne tik pasirinkti baldai, aksesuarai ar kiti vonios priedai, bet ir vyraujančios spalvos. Svarbiausia nebijoti eksperimentuoti – tik taip atrasite sau tinkamiausią variantą!

Dušo kabinų stiklai

Kartais duše norisi daugiau privatumo, bet tikriausiai ne vienas žinome, kad dušo užuolaidas gali būti sunku ir net įkyru prižiūrėti, mat gana greitai ant šių pasirodo kalkių nuosėdos ir net pelėsis. Alternatyva gali tapti tonuoti dušo stiklai – žalsva, melsva, rusva ir pilkšva spalva suteiks subtilaus, modernaus įvaizdžio ir leis netrukdomai mėgautis karštu dušu. Įprastai tonuoto stiklo dušo stiklai matuojami milimetrais ir būna įvairių formų, tad nereikės rūpintis dėl esamos jūsų dušo kabinos formos – jos keisti nereikės. „Brasta Glass“ siūlo dar vieną optimalų variantą, tiksiantį prie bet kokio vonios kambario dizaino: Secret dušo kabinų stiklas yra 70 cm (SECRET 70) ar 100 cm (SECRET 100) matinė juosta skaidriame stikle. Ši juosta kabinoje ar sienelėje visada būna stiklo centre, nepriklausomai nuo kabinos ar sienelės aukščio. Pasirinkę šį variantą galėsite lengvai suderinti intymumą su skaidrumu. 

Nestandartiniai variantai

Jei, visgi, nerandate tai, ko norite, ar neapsisprendžiate, galbūt norimos dušo kabinos ir sienelės dar nesukurtos – „Brasta Glass“ siūlo galimybę pagaminti nestandartines dušo kabinas ir sieneles. Pastarąsias gaminame prisitaikant prie jūsų poreikių ir norų, o ilgametė patirtis leidžia ne tik įvertinti projektuojamos kabinos stabilumą ir praktiškumą, bet ir estetiką. Tokie nestandartiniai produktai gali būti montuojami net ir mažuose ar itin moderniuose vonios kambariuose – galime pasiūlyti ypatingus sprendimus palėpėse, nišose ar kitokiose nestandartinio išplanavimo patalpose. Kad ir ką pasirinksite, mūsų patyrę konsultantai padės atrasti geriausią sprendimą – suprojektuosime ir pagaminsime gaminį, pritaikytą konkrečiai jūsų poreikiams.

 

Brasta Glass

Brasta Glass puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.