Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų

Stiklo pertvaros

Daugiau nei 20 metų esame viena iš lyderiaujančių įmonių Lietuvoje. Mūsų asortimente - išskirtinės kokybės stiklo pertvaros, kurios atitinka Europos šalių keliamus reikalavimus. Įmonė „Baltijos brasta" visada siūlo gausų įvairių stiklo sprendimų pasirinkimą.

Skaidant patalpas biure ar namuose labai svarbu neprarasti šviesos ir neapkrauti interjero sunkiais objektais, masyviomis pertvaromis. Todėl, norint sukurti atskiras darbo, poilsio bei kitas funkcines erdves, idealiai tinka stiklas. Erdvių skaidymas stiklo pertvaromis – greitas, estetiškas ir modernus sprendimas, išsaugantis šviesą, sukuriantis lengvumo ir skaidrumo įspūdį bei puikiai izoliuojantis garsą. Šis sprendimas ne tik labai praktiškas, bet ir puošnus, nes stiklas gali būti įvairiai tonuojamas ar dekoruojamas, taip praturtinant interjerą originaliomis, stilingomis detalėmis.

Sprendimai namams

Sprendimai namams

Nestandartiniai stiklo sprendimai namams. Šie sprendimai pagyvina interjerą, padeda suskaidyti erdves ir taupyti energetinius resursus apšildymui. Erdvių skaidymas stiklų, tai naujas modernus požiūris į  interjero visumą nuosavuose namuose.

Plačiau

Stiklinė varčia

Stiklinė varčia

Stiklo durys gali būti kelių skirtingų tipų, tad visuomet atitiks individualius jūsų poreikius ir maksimaliai derės prie jūsų interjero. Jos gali būti varstomos arba slenkančios, tvirtinamos su stakta arba berėmės.

Plačiau

Varčia su viršlangiu nišomis

Varčia su viršlangiu nišoms

Varčia su viršlangiu ir stabiliu stiklu nišoms

Varčia su viršlangiu ir stabiliu stiklu nišoms

Sudetinė konstrukcija nišoms

Sudetinė konstrukcija nišoms

Kampinė stiklo konstrukcija

Kampinė stiklo konstrukcija

Kompleksinė stiklo konstrukcija

Kompleksinė stiklo konstrukcija

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.