www.brastaglass.lt Įsimintinos prekės (0) Garantija 7 metai

Nestandartinės dušo kabinos

Būsto sprendimai nuolat tobulėja, kasdien darosi vis įvairesni ir modernesni, todėl neatsilikti turi ir namų įranga. Vonios kambarys taip pat nėra išimtis. Siekiame skatinti individualų stilių ir nevaržyti kūrybiškumo, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti nestandartinių gaminių seriją. „Brasta Glass" siūlomi nestandartiniai produktai gali būti montuojami net pačiuosemoderniausiuose vonios kambariuose. Per ilgus metus sukaupta patirtis leidžia užtikrinti, kad net ir nestandartinės dušo kabinos bus ne mažiau patvarios ir net funkcionalesnės nei įprasto modelio prekės.

Nestandartinės dušo kabinos - kaip įsigyti

Nestandartinės dušo kabinos, kaip ir kiti „Brasta Glass“ siūlomi gaminiai, gali būti atvežti ir sumontuoti įmonės meistrų. Prekės gali būti užsakytos tiek internetu, tiek telefonu. Dėl konsultacijų ir matavimų galima tartis su įmonės vadybininkais visoje Lietuvoje. Nestandartines dušo kabinas įsigyti galite iš bet kurio mūsų partnerio, bet kurioje, Jums patogiausioje, šalies vietoje.

Nestandartiniai gaminiai

Nestandartinių dušo kabinų ir sienelių serija – didžiausias mūsų, kaip gamintojų, išskirtinumas. Beveik visi mūsų gaminami dušo kabinų ir sienelių modeliai gali būti pagaminti prisitaikant prie Jūsų poreikių ir norų. Esame įgudę realizuoti ir ypač sudėtingus sprendimus nišose, itin erdvias kabinas su papildomomis sienelėmis, rasti sprendimus mažuose vonios kambariuose. Mūsų praktinė patirtis leidžia ne tik programiškai įvetinti projektuojamos kabinos stabilumą, patikimumą ir estetiką. Be to, mūsų kainininkuose rasite visų nestandartinių gaminių kainas.

 

Gaminius galite įsigyti pas bet kurį Jūsų regione dirbantį mūsų prekybos partnerį.

Mūsų konsultantai, kurie konsultuoja telefonu, gali atvykti atlikti matavimų ir patarti:

  • Konsultacija telefonu ar elektroniniu paštu bet kurioje patalpos įrengimo stadijoje yra nemokama. Susisiekite: +370 670 00511.

  • Matavimo paslaugos kaina miestuose ir jų rajonuose nutolusiuose ne daugiau 130 km nuo "Brasta Glass" būstinės Kaune  - 35 eur (su PVM).  

  • Matavimo paslaugos kaina miestuose ir jų rajonuose nutolusiuose daugiau nei 130 km nuo "Brasta Glass" būstinės Kaune  - 45 eur  (su PVM). 

  • Matavimo paslaugos kaina Kuršių Nerijoje  - 65 EUR (su PVM).

  • Paslaugą galite užsisakyti pas mūsų prekybos partnerius, tiesiogiai telefonu +370 670 00511 arba el. paštu  info@brastaglass.com nurodant savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, tikslų objekto adresą, gaminių kiekį ir tipą (dušo kabina, sienelė ar kitas gaminys).

    UAB „Brasta Glass“ prisiima atsakomybę už konsultavimo ir matavimo lape pateiktus gaminio matmenis. Pagal konsultavimo ir matavimo lape pateiktus duomenis gaminį galite užsisakyti pas Jums priimtiniausią mūsų prekybos partnerį.

Montavimo paslaugos užsakymui telefono numeris +370 67000511 arba el. paštas info@brastaglass.com

Montuoti atvykstame po 100 % apmokėjimo už paslaugą.

 

 

Vienas mūsų pirkėjas pasakė, kad šios kabinos tokios erdvios, kad jose galima šokti…

Ar kada bandėte šokti dušo kabinoje? O ar galima? Pabandykit...

Nestandartinės dušo kabinos - net išrankiausiems

Nestandartinės dušo kabinos gaminamos už nedidelį papildomą mokestį. Tai labai patogus ir praktiškas sprendimas tuo atveju, jei įprasti modeliai netinka arba klientas pageidauja kitokio dizaino. Didžiausias nestandartinių dušo kabinų privalumas - jos idealiai išnaudoja skirtą vietą (galbūt tradicinis pasiūlymas keliais centimetrais per aukštas ar per platus) atitinka estetinius reikalavimus (gali prasidėti ir baigtis lygiai su vonios plytelių siūlėmis) gali patenkinti individualius poreikius (itin didelės dušo kabinos). Suburta profesionalų komanda garantuoja, jog prekė bus pagaminta tiksliai pagal nurodytus matmenis, o Jums pageidaujant gali patys atvykti ir išmatuoti numatytą vietą. Matuotojai ir montuotojai prisiima visą atsakomybę, kad Jūsų užsakytos nestandartinės dušo kabinos bus įrengtos kokybiškai ir funkcionuos nepriekaištingai.

Nestandartinės dušo kabinos vonios kambaryje

Be abejonės, dažniausiai tokio tipo dušo kabinos montuojamos neįprasto išdėstymo vonios kambariuose. Patyrę įmonės „Brasta Glass“ specialistai patars gaminio modelį, kuris būtų tinikamiausias tiek itin mažuose vonios kambariuose, tiek kuriant labai erdvią dušo kabiną. „Brasta Glass“ siūlomos nestandartinės dušo kabinos nėra apribotos jokiais gamybos reikalavimais, kaip ir įprasti gaminiai jos gali būti tiek varstomomis, stumdomosiomis ar net pakeliamomis durimis, su rėmu arba be jo. Visas sąlygos diktuoja kliento vonios kambario išdėstymas.Vizualizacijos

Per ilgą darbinę patirtį esame įgudę greitai ir tiksliai paruošti mažesnės ar didesnės raiškos Vizualizacijas, kiekvienam naujam projektui.  Vizualus projekto pateikimas padeda priimti teisingus sprendimus prieš užsakant gaminius, įsitikinti dėl galutinio rezultato tinkamumo. Tokius projektus galėsite aptarti šeimoje, komandoje, atlikti greitas korekcijas ir patvirtinti galutinį vaizdą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius. Ruošiant nestandartinių sprendimų vizualizacijas skirtas namams, galėsite įsitikinti dėl spendimų būtinybes, atnešamos naudos ir galutinio vaizdo tinkamumo jūsų erdvėms.

IŠPARDUOTUVĖ
IŠPARDUODAMOS  NESTANDARTINĖS DUŠO KABINOS IR SIENELĖS.
VISŲ GAMINIŲ YRA TIK PO 1 VNT.!
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE IŠPARDUOTUVĖS MODELIUS IR KAINAS
rasite čia
Kaip užsisakyti kabiną
1 Išsirinkite kabinos modelį
2 Išsimatuokite matmenis, kokių išmatavimų kabinos Jums reikia. Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis, dėl konsultavimo ir matavimų.
3 Susisiekite su kabinų tiekėju, užsisakykite gaminį.
4 Sumontuojame Jums kabiną.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.