Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.brastaglass.lt Savitarna Baltijos brasta 20 metų
Prekių krepšelis
0 prekė(s)

Statybinių medžiagų užsakymų forma

2018.08.30

Sveiki, 

Rūpindamiesi kokybiškesniu ir greitesniu užsakymų vykdymu pristatome Jums naują užsakymų formą, skirtą statybinėms medžiagoms užsakyti. Joje rasite visą mūsų prekių asortimentą laikomą sandėlyje. Dokumento Jums neleis išsaugoti, kol bus nesuvesti kontaktiniai duomenys. Suvedus – galima naudotis, kaip šablonu. Paskutiniame dokumento lape rasite prisegtą naudojimosi instrukciją.  Jeigu turėsite pasiūlymų dėl formos tobulinimo – visada lauksime.

Tikimės, kad su šios formos pagalba galėsime Jūsų užsakymus įvykdyti tiksliau ir greičiau. O greičiausiai įsisavinusių naująją formą laukia siurprizai!

Ačiū ir geros dienos!

Užsakymų formą rasite čia


Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.