Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.brastaglass.lt Savitarna Baltijos brasta 20 metų
Prekių krepšelis
0 prekė(s)
PVC juostų kronšteinas 1230

PVC juostų kronšteinas 1230

20,29€
Užduoti klausimą dėl produkto

PVC juostų kronšteinas, 1230 mm ilgio, yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir naudojamas kaip pagrindas ant kurio kabinamos PVC juostos su laikikliais. Kronšteinai su kabliukais yra patogiausias būdas PVC juostų montavimui, kadangi pakabintos juostos laisvai juda darinėjimo metu, jas galima lengvai nukabinti, keisti persidengimo plotą, bei pakeisti susidėvėjusias juostas naujomis.

Tvirtinimo būdai:

Kronšteinas prie  sienos gali būti tvirtinamas tiek angos priekyje, tiek angos viduje. Tvirtinimas iš angos priekio ant sienos yra paprasčiausias ir patogiausias būdas. Kadangi užuolaida paprastai yra gaminama šiek tiek platesnė nei anga, nelieka plyšių užuolaidos šonuose. Kai nėra galimybės kronšteino pritvirtinti iš angos priekio, jis gali būti tvirtinamas angos viduje. Pakabinus šiuo būdu gali likti plyšiai užuolaidos šonuose, sumažėja praėjimo aukštis dėl pačio kronšteino.

     

 

 

 

 

 

 

 

             Iš angos priekio                                                                               Angos viduje

Montavimas:

Pirmiausia ant nerūdijančio plieno kronšteino kabinamos pirmosios nelyginės PVC juostos paliekant persidengimui reikalingą laisvų kabliukų skaičių. Tada kabinamos likusios priekinės juostos. Priekinės juostos turi būti kabinamos išlenktąja puse į vidų.

   

 

 

 

 

 

Pirmosios PVC juostos                                                                                           Persidengiančios juostos

          Juostų kabinimo pavyzdys

PVC juostų užuolaidas gaminame ir atsiunčiame pagal individualius angos išmatavimus bei eksploatacijos sąlygas. Esant pageidavimui sumontuojame vietoje. Dėl konsultacijų ir užsakymų kreipkitės elektroniniu paštu užsakymai@brastaglass.lt arba telefonu +370 61946385.

Juostų persidengimas:

PVC juostos pritvirtinimos prie laikiklių ir kabinamos ant kronšteino kabliukų su persidengimu. Persidengimo plotas parenkamas atsižvelgiant į užuolaidos paskirtį, judėjimo sąlygas bei angos aukštį. 

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.