Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.brastaglass.lt Savitarna Baltijos brasta 20 metų
Prekių krepšelis
0 prekė(s)

PVC juostos

PVC juostinių užuolaidų montavimas

1. Pirmiausia pritvirtinkite nerūdijančio plieno kronšteiną prie sienos arba staktos. Galimi du kronšteino tvirtinimo variantai, vienas po sąrama (iš angos apačios) , arba antras variantas tvirtinant virš angos. Pasirinkus antrą variantą ir kai kronšteinas paliekamas ilgesnis (pratęsiamas už angokraščio) ant jo pakabinus juostą gaunama labiau sandaresnė sistema.
2. Paruošiamos juostos, kurios kabinamos ant kronšteino (montavimo schema pateikta žemiau).

Juostų paruošimas:


1. Atpjaunama pageidaujamo ilgio juosta. (jei angos grindys nėra lygios, rekomenduojame juosta kraštą atkirpti tik ją pakabinus ant kronšteino). Prie grindų paliekamas 1-2 cm tarpelis, kad ant juostos neužvažiuotų autokrautuvas ar nebūtų mindžiojama.


2. Juostoje išgręžiamos skyles kniedėms


3. Kniedinimas, arba susukimas varžtais


4. Juostos kabinamos ant kronšteino viduryje esanti juosta turi uždengti iš kraštų esančias juostas (žiūrėti paveikslėlį)

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.