Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.brastaglass.lt Savitarna Baltijos brasta 20 metų
Prekių krepšelis
0 prekė(s)

„DuPont ™ Tyvek® Grand Prix 2017"

2017.11.03

Šį rudenį ir vėl kvietėme geriausius Tyvek medžiagų specialistus į antrąją DuPont ir Baltijos Brastos rengiamą šventę Tyvek Grand Prix. Pernai cypinome padangas ir uostėme benzino garus kartų trasoje, o šiemet pasiūlėme dar daugiau išbandymų Tyvek Grand Prix dalyviams. Renginys vadinosi Tyvek Grand Prix James Bond Edition, jame spec. tarnybų instruktorių vedini atlikome paties James Bondo vertas užduotis: mokėmės gintis plikomis rankomis, šaudėme iš įvairių kovinių ginklų, susipažinome su jų istorija, o renginį vainikavo įkaitų išlaisvinimo pratybos. Ačiū dalyvavusiems, tikimės adrenalinas virs entuziazmu dirbti dar geriau su Tyvek produktais ir pasimatysime sekančiais metais! Dalinamės akimirkomis iš šventės.


Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.