Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

www.brastaglass.lt Savitarna Baltijos brasta 20 metų
Prekių krepšelis
0 prekė(s)

Kokią dalį sudaro difuzinė membrana "Tyvek" visoje stogo sąmatoje ?

2008.03.25

Kokią dalį sudaro difuzinė membrana Tyvek ® visoje stogo sąmatoje ?


Namo stogo dangos sąmatą galima suskirstyti į tris dalis :

 • darbas,
 • medžiagos,
 • kitos išlaidos.

Iš ilgalaikės patirties žinome kad Lietuvoje vidutinis namo stogas sudaro apie 150 m2.  Taigi namo stogo sąmata atrodytų taip:

 • Darbas - 18.5 %

 • Medžiagos - 57.8 %

 • Kitos išlaidos  - 23.7 %

 • VISO  - 100 %

Difuzinė plėvelė Tyvek ® šioje sąmatoje sudaro tik 2 %.

Tikroji difuzinės membranos Tyvek ® vertė

Kokią stogo sąmatą skaičiuotume - plėvelė šioje sumoje sudarys labai nedidelę dalį. Nors vertinė difuzinės membranos reikšmė sąmatoje labai nedidelė, tačiau praktinė ir ekonominė - mažiausiai 10 kartų didesnė už vertinę. Kodėl? Todėl, kad neįrengus arba neteisingai įrengus, ar paklojus nekokybišką plėvelę - termoizoliacinės medžiagos pilnai neatlieka savo funkcijos. Jei plėvelė prastas vėjo barjeras - termoizoliacinės medžiagos atiduoda savo šilumą į išorė. Jei ji blogas vandens barjeras - į šilumos izoliaciją patenka drėgmė, kuri smarkiai sumažina šilumos izoliacines savybes, kartais priveda netgi iki medžiagos ir konstrukcijos suirimo. Padidėjus medžiagos drėgnumui 1% - medžiagos šilumos laidumas padidėja 32%. Atitinkamai: 2,5% - 55%, 5%- 100%.

Kainų ir medžiagų neatitikimas

Kainų skirtumas tarp rinkoje siūlomų medžiagų yra ženkliai mažesnis, nei skirtumas tarp medžiagų deklaruojamų techninių savybių. Tai reiškia, kad skirtumas tarp "Tyvek" difuzinės membranos ir kitų panašių pagal funkciją plėvelių yra apie 30%, bet tik "Tyvek" ilgaamžiškumas įrodytas praktiškai ir sertifikuotas. Kiek laiko norite, kad plėvelė neprarastų savo funkcinių savybių ir termoizoliacinė medžiaga atliktų savo funkciją?
Mūsų pateiktame pavyzdyje - skirtumas tarp "Tyvek" ir kitos plėvelės būtų apie 125 litus. Esant didesnei kvadratūrai skirtumas būtų didesnis, bet ir rizika didesnė. Viso stogo remontas kainuotų dar daugiau …

Kodėl taip svarbu žinoti, kas vyksta Jūsų stoge ar sienoje ?

Pirmiausia, dėl Jūsų ir namo "sveikatos". Ne tos paskirties arba neištirtos, nesertifikuotos plėvelės panaudojimas gali būti drėgnos, vėliau pūvančios, pelėjančios konstrukcijos, o taip pat ir didesnės sąskaitos už šildymą priežastis. Antra, Jūs investuojate savo pinigus, daug laiko į savo svajonę - nuosavą namą. Ir kiekvienas nori, kad jo investicija būtų nerizikinga.

Tyvek ® Difuzinės plėvelės kaina susideda iš:

laiko patikrinto ir sertifikuoto ilgaamžiškumo, gamybos technologijos, leidžiančios pagaminti unikalią medžiagą, subalansuotų techninių savybių.

Jūs mokate už:

 • savo ir šeimos gerovę,
 • namo sveikatą,
 • patikimą investiciją,
 • saugumą.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.