Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

Savitarna www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų

Sertifikatai

Įmonėje įdiegta ir sertifikuota kokybės vadybos sistema pagal LST EN ISO 9001 : 2008 bei aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal LST EN ISO 14001 : 2005. Jos bei patyrusių darbuotojų dėka užtikrinama aukšta gaminių kokybė.

2012 m. sausio 9 d. UAB „Baltijos Brasta“ už savalaikius finansinių įsipareigojimų vykdymus UAB „Creditinfo Lietuva“ rengiamuose kreditų reitingų skaičiavimuose mūsų įmonei buvo suteiktas specialus sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2011“.

Jis patvirtina, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą, yra patikimia ir visada laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus. Tokį reitingą turi tik 5% Lietuvoje veikiančių įmonių.

Sertifikatai Sertifikatai Sertifikatai Sertifikatai

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.