Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

Savitarna www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų
Baltos spalvos, matiniai/blizgūs

Baltos spalvos, matiniai/blizgūs

UAB „Baltijos Brasta“ gamina pilną asortimentą kartoninių kampuočių, kurie yra naudojami krovinių ir produktų pakuotės sustiprinimui bei apsaugai. Tik naudojant horizontalią ir vertikalią apsaugą galima užtikrinti saugų sandėliavimą ir transportavimą. Kampuočius galime pagaminti įvairių dydžių ir tipų, jie yra ekologiški ir 100% perdirbami. Supakuotos prekės su Jūsų įmonės logotipu paženklintais kampais, ne tik saugiai pasieks klientą, bet ir bus daug geriau atpažįstamos, atrodys reprezentatyviau. 

Kampuočio parametrai: kraštinių plotis, sienelės storis ir ilgis yra parenkami pagal kliento poreikius.

Techniniai parametrai

Parametras
Dydis
Vienetas
Vertė
Sienelės kraštinės B, C
minimalusmm30

maksimalusmm100
Sienelės storis D
minimalus
mm2

maksimalus
mm10
Ilgis A
minimalus
mm50

maksimalus
mm6000

Galime pagaminti ir nesimetriškų B ir C kraštinių kampuotį. Mūsų gaminami produktai yra ekologiškai švarūs, gali būti naudojami antriniam perdirbimui.

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.