Šiuo laikotarpiu klientų ofise nekonsultuojame ir neaptarnaujame grynaisiais pinigais. Tie kas nori įsigyti detalių turi mokėjimus atlikti pavedimu arba vietoje atsiskaityti bankine kortele.

Savitarna www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų
fdg
20 metų
Patirtis ir augantis klientų ratas įrodo užtarnautą patikimo partnerio vardą!

Gaminame pakuotei naudojamus gaminius. Kartonines tūtas, skirtas popieriaus, plėvelių, etikečių, tekstilės ir siūlių pramonei, įvairių produktų fasavimui bei smulkių siuntinių persiuntimui paštu. Apsauginius kartoninius kampuočius, kurie naudojami krovinių ir produktų pakuotės sustiprinimui bei apsaugai.


Esame sukaupę didelę patirtį, įmonėje dirba kvalifikuotas personalas.

Bendraujame su savo partneriais iš Skandinavijos. Gebame įvykdyti visus užsakovų pageidavimus, naudodami aukštos kokybės žaliavą bei šiuolaikines technologijas. Įmonėje yra įgyvendinta LEAN sistema, kurios dėka nuolat tobuliname procesų valdymą bei šaliname nuostolius ir tokiu būdu kuriame didesnę vertę klientams.

Kad užsakymai būtų vykdomi laiku, gamybą valdome specialia gamybos programa PREACTOR. Kokybės ir aplinkos vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2008 ir LST EN ISO 14001:2005 standarto reikalavimus, užtikrina kokybės ir aplinkos apsaugos politikos įsipareigojimų įgyvendinimą visoje įmonėje.

Savo gaminamą produkciją parduodame ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuojame į:
  • Baltijos šalis
  • Rytų ir Vakarų Europą
  • Skandinaviją
  • Afriką
  • Artimuosius Rytus
Mūsų gaminami produktai yra ekologiškai švarūs, gali būti naudojami antriniam perdirbimui


Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.