Atsiprašome, tačiau šiuo laikotarpiu klientų mūsų patalpose gyvai nekonsultuojame. Prašome kreiptis į mūsų partnerių salonus.

www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų
Lengvos bei tvirtos

Sertifikatai

Įmonėje įdiegta ir sertifikuota kokybės vadybos sistema pagal LST EN ISO 9001 : 2008 bei aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal LST EN ISO 14001 : 2005. Jos bei patyrusių darbuotojų dėka užtikrinama aukšta gaminių kokybė.

2012 m. sausio 9 d. UAB „Baltijos Brasta“ už savalaikius finansinių įsipareigojimų vykdymus UAB „Creditinfo Lietuva“ rengiamuose kreditų reitingų skaičiavimuose mūsų įmonei buvo suteiktas specialus sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2011“.

Jis patvirtina, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą, yra patikimia ir visada laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus. Tokį reitingą turi tik 5% Lietuvoje veikiančių įmonių.

Sertifikatai Sertifikatai Sertifikatai Sertifikatai
Užsisakykite Susisiekite su mumis Sertifikatai

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.