Atsiprašome, tačiau šiuo laikotarpiu klientų mūsų patalpose gyvai nekonsultuojame. Prašome kreiptis į mūsų partnerių salonus.

www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų
Lengvos bei tvirtos

SAUSUTIS

SAUSUTIS

viena_ikona
Rizikinga investicija 

Objektams su ribotu biudžetu

Paskirtis Pertvaros SAUSUTIS naudojamos tais atvejais, kai sanitarinių mazgų remontui ypač trūksta pinigų. Sanitarinių mazgų patalpose yra žymiai daugiau drėgmės dėl WC mazgų, kriauklių, drėgno valymo, todėl pertvaras su ne drėgmei atspariu užpildu reikia itin prižiūrėti, kad jų nepaveiktų drėgmė.

SAUSUTIS SAUSUTIS SAUSUTIS SAUSUTIS SAUSUTIS SAUSUTIS

Medžiagos. Pertvaroms gaminti naudojama estetiška ir tvirta bei išbaigta aliuminio profilių sistema. Užpildas - 24 mm medžio drožlių plokštė (MDP). Durys su lankstais (ASSA) ir vidine įleidžiama spyna, rankenėle bei spragtuku, turinčiu indikaciją "laisva-užimta" (ABLOY). 

Konstrukcija. Pertvarų aukštis nuo grindų – 2000 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 170 mm. Fasado tarpinių sienelių ir atitvarų į gylį matmenis parenkame pagal patalpų išsidėstymą.

SAUSUTIS


SAUSUTIS


Užsisakykite Susisiekite su mumis Sertifikatai

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.