Atsiprašome, tačiau šiuo laikotarpiu klientų mūsų patalpose gyvai nekonsultuojame. Prašome kreiptis į mūsų partnerių salonus.

www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų
Lengvos bei tvirtos

BRASTA Extra

BRASTA Extra
WC__Duso

Puiki investicija
Puikia tinka dušo pertvaroms ir atitvaroms, "grakščioms" WC ir pisuarų pertvaroms
Paskirtis
BRASTA Extra pertvaros naudojamos, kai ieškoma estetikos ir aukštos kokybės už gerą kainą. Pertvarų užpildas – aukšto slėgio laminatas, yra nepamainoma medžiaga bendrojo naudojimo dušo patalpoms.

BRASTA Extra BRASTA Extra BRASTA Extra BRASTA Extra BRASTA Extra BRASTA Extra BRASTA Extra BRASTA Extra BRASTA Extra

Medžiagos. BRASTA-extra pertvaros yra gaminamos iš monolitinio 10 mm aukšto slėgio laminato, suteikiančio pertvaroms visas geriausias eksploatacines ir estetines savybes. Pertvarų paviršius lengvai valomas ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Ypatinga plokštės struktūra ir sustiprinti profiliai užtikrina pertvarų tvirtumą net ir naudojant „lengvesnę“ (plonesnę) konstrukciją. Užpildas  - atsparus vandeniui.

Naudojama BRASTA profilių sistema.  Durys su lankstais (ASSA) ir spyna,  turinčia indikaciją "laisva-užimta" (ABLOY).

Konstrukcija. Pertvarų aukštis nuo grindų – 2100 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 120 mm. Fasado tarpinių sienelių ir atitvarų į gylį matmenis parenkame pagal patalpų išsidėstymą.

„Aukšto slėgio laminatas – nepamainoma medžiaga kokybiškoms WC ir dušų pertvaroms. Jis sudarytas iš ypatingai tvirtos, atsparios aplinkos veiksniams ir lengvai prižiūrimos polimerizuotos fenolio dervos. Aukšto slėgio laminate nėra kitoms plokštėms būdingų medžio drožlių, dulkių ar putų porų, todėl, net nuolat veikiant vandeniu ir šiluma, jo savybės nekinta, laminate nesikaupia drėgmė. Medžiaga visiškai netoksiška, atspari vandeniui, šilumai.

Galimos įvairios plokštės spalvos. Dėl spalvinės gamos prašome kreiptis.

BRASTA Extra


Užsisakykite Susisiekite su mumis Sertifikatai

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.