Atsiprašome, tačiau šiuo laikotarpiu klientų mūsų patalpose gyvai nekonsultuojame. Prašome kreiptis į mūsų partnerių salonus.

www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų
Lengvos bei tvirtos

BRASTA – 03

BRASTA – 03

viena_ikona
Gera investicija

Paprastai, bet neprastai įrenginėjamoms sanitarinėms patalpoms

Paskirtis BRASTA-03 pertvaras patariama rinktis, kai ieškoma geros kokybės medžiagų bei estetikai, pertvarų paviršiaus ilgaamžiškumui nekeliami itin aukšti reikalavimai. Naudojama drėgmei atspari plokštė užtikrina pertvarų atsparumą paprastai sanitarinėse patalpose esančiai padidintai drėgmei.

BRASTA – 03 BRASTA – 03 BRASTA – 03 BRASTA – 03 BRASTA – 03 BRASTA – 03 BRASTA – 03 BRASTA – 03 BRASTA – 03

Medžiagos. BRASTA serijos pertvaros gaminamos iš skandinaviškų medžiagų. Naudojama  BRASTA profilių sistema ir 24 mm drėgmei atspari medžio drožlių plokštė (MDP), padengta melaminu. Melaminas yra įprastinis plokščių padengimas.  Durys su lankstais (ASSA) ir vidine įleidžiama spyna, rankenėle bei spragtuku, turinčiu indikaciją "laisva-užimta" (ABLOY). 

Konstrukcija. Pertvarų aukštis nuo grindų – 2000 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 170 mm. Fasado tarpinių sienelių ir atitvarų į gylį matmenis parenkame pagal patalpų išsidėstymą.

BRASTA – 03


Užsisakykite Susisiekite su mumis Sertifikatai

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.