Atsiprašome, tačiau šiuo laikotarpiu klientų mūsų patalpose gyvai nekonsultuojame. Prašome kreiptis į mūsų partnerių salonus.

www.brastaglass.lt Baltijos brasta 20 metų
Lengvos bei tvirtos

BRASTA – 01

BRASTA – 01

viena_ikona
Puiki investicija

Gerai įrengiamoms komercinės paskirties sanitarinėms patalpoms ar patalpoms su vandalizmo rizika (barai, naktiniai klubai, mokyklos, viešieji pastatai)

Paskirtis BRASTA-01 pertvaros yra tiek estetiškos, tiek itin ilgaamžės bei lengvai prižiūrimos. Pertvarų paviršius lengvai valomas ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Užpildas - atsparus drėgmei.

BRASTA – 01 BRASTA – 01 BRASTA – 01 BRASTA – 01 BRASTA – 01 BRASTA – 01 BRASTA – 01 BRASTA – 01 BRASTA – 01 BRASTA – 01

Medžiagos. Pertvaros gaminamos iš skandinaviškų medžiagų. Naudojama BRASTA profilių sistema ir 24 mm drėgmei atspari medžio drožlių plokštė (MDP), padengta 0,8 mm aukšto slėgio laminatu. Tai itin aukštos kokybės medžiaga, pasižyminti mechaniniu atsparumu, itin lygiu estetišku ir lengvai prižiūrimu paviršiumi. Durys su lankstais (ASSA) ir vidine įleidžiama spyna, rankenėle bei spragtuku, turinčiu indikaciją "laisva-užimta" (ABLOY).

Konstrukcija. Pertvarų aukštis nuo grindų – 2100 mm, tame tarpe kojelės aukštis – 120 mm. Fasado tarpinių sienelių ir atitvarų į gylį matmenis parenkame pagal patalpų išsidėstymą.

„Aukšto slėgio laminatas – nepamainoma medžiaga kokybiškoms WC ir dušų pertvaroms. Jis sudarytas iš ypatingai tvirtos, atsparios aplinkos veiksniams ir lengvai prižiūrimos polimerizuotos fenolio dervos. Aukšto slėgio laminate nėra kitoms plokštėms būdingų medžio drožlių, dulkių ar putų porų, todėl, net nuolat veikiant vandeniu ir šiluma, jo savybės nekinta, laminate nesikaupia drėgmė. Medžiaga visiškai netoksiška, atspari vandeniui, šilumai.

Galimos įvairios plokštės spalvos. Dėl spalvinės gamos prašome kreiptis.

Galimos įvairios plokštės spalvos. Dėl spalvinės gamos prašome kreiptis.
BRASTA – 01


Užsisakykite Susisiekite su mumis Sertifikatai

Tinklapyje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.