Užsisakyti konsultaciją/matavimą

Konsultacija telefonu ar elektroniniu paštu, bet kurioje patalpos įrengimo stadijoje yra nemokama. Kai vieta neparuošta ir reikalinga konsultacija objekte, kaina 30 Eur. Matavimo darbai atliekami visoje Lietuvos teritorijoje, kai dušo erdvės vieta pilnai paruošta (suklijuotos plytelės ir padaryti visi darbai, įtakojantys tikslius matavimus), ši paslauga nemokama.
Prašome prisegti ruošiamos/paruoštos erdvės nuotraukas, vizualizacijas.
Pasirinkti matmenys
(Jei kabina susidaro iš vienos varčios ir stabilios sienelės, Ilgio A lauke yra nurodomas durų matmuo.)
(standartinis gaminių aukštis: vonios sienelės 1500, kiti 1900, 1935, 2000 jei reikia aukštesnio gaminio iki 2250, gaminys pabrangsta 15 procentų. jei aukštesnio nei 2250 pabrangimas skaičiuojamas individualiai.)
*reikalinga pridėti schemą↓ šalia abiejų pasirinkimų
Furnitūros spalvų pavyzdžius galite matyti čia:
Įvairių spalvų profiliai Industrinio stiliaus
Adresas
Tik skaičiai be LT-. PVZ: 12345
Kontaktiniai duomenys

Mums labai svarbi mūsų gaminamų produktų ir teikiamų paslaugų kokybė. Todėl norėtume su Jumis susisiekti Jums patogiu būdu ir gauti atgalinį ryšį apie įsigytą produktą bei suteiktas paslaugas.

Jums sutikus, UAB „BRASTA GLASS" klientų aptarnavimo skyrius panaudos šį numerį/el.pašto adresą siekiant su Jumis susisiekti savo paslaugų/gaminio kokybės tikrinimo ir atgalinio ryšio gavimo tikslu.

Turite teisę nepatirdami jokių neigiamų pasekmių nesutikti, o sutikę – bet kada galite atšaukti savo sutikimą informuodami mūsų klientų aptarnavimo skyrių (el.paštu info@baltijosbrasta.lt). Sutikimas galios 1 metus, nebent jį atšauktumėte anksčiau.